Головна
Україна
Події
11:18, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

У вівторок, 6 грудня, українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. З цієї нагоди президент України Володимир Зеленський вирішив привітати захисників та захисниць. За його словами, вони відстоюють правду, а тому й майбутнє нашої країни. Відповідне привітання він розмістив на своїй сторінці у Facebook. Зеленський наголосив, що Збройні сили України захищають рідну землю, а це дає найсильнішу мотивацію з можливих.  "Наші Збройні сили захищають рідну землю, а це дає найсильнішу мотивацію з можливих. Борються за свободу, а це завжди примножує будь-яку силу. Відстоюють правду, а тому й майбутнє України. Пишаємось, захоплюємось, дякуємо. Кожному і кожній! Із великою повагою – президент України. Слава ЗСУ, Слава Україні", - йдеться у привітанні глави держави.   Що відомо про свято  День Збройних сил України — святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України "Про Збройні сили України". Раніше відзначався урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, відбувалися урочисті збори, церемонії вручення державних нагород, святкові концерти, а також феєрверки у містах розташування керівних центрів українського війська. Починаючи з 2009 року, до Дня Збройних сил України присуджується Премія імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва в декількох номінаціях. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

"Пишаємось, захоплюємось, дякуємо": Зеленський привітав захисників та захисниць із днем ЗСУ

Читать на русском

Вірте у Збройні сили України

Читать на русском
"Пишаємось, захоплюємось, дякуємо": Зеленський привітав захисників та захисниць із днем ЗСУ
Переможемо!

Вірте у Збройні сили України

У вівторок, 6 грудня, українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. З цієї нагоди президент України Володимир Зеленський вирішив привітати захисників та захисниць. За його словами, вони відстоюють правду, а тому й майбутнє нашої країни.

Відповідне привітання він розмістив на своїй сторінці у Facebook. Зеленський наголосив, що Збройні сили України захищають рідну землю, а це дає найсильнішу мотивацію з можливих. 

"Наші Збройні сили захищають рідну землю, а це дає найсильнішу мотивацію з можливих. Борються за свободу, а це завжди примножує будь-яку силу. Відстоюють правду, а тому й майбутнє України. Пишаємось, захоплюємось, дякуємо. Кожному і кожній! Із великою повагою – президент України. Слава ЗСУ, Слава Україні", - йдеться у привітанні глави держави. 

 Що відомо про свято 

День Збройних сил України — святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України "Про Збройні сили України". Раніше відзначався урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, відбувалися урочисті збори, церемонії вручення державних нагород, святкові концерти, а також феєрверки у містах розташування керівних центрів українського війська. Починаючи з 2009 року, до Дня Збройних сил України присуджується Премія імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва в декількох номінаціях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.