Тоттенгем з Соломоном в складі вилетів з Кубка англійської ліги в драматичній серії пенальті

Голи з гри забивали лише гравці Тоттенгема

Соломон провів на полі 82 хвилини
Фулгем зміг вибити Тоттенгем на стадії 1/32 фіналу

Тоттенгем програв матч Фулгему і вилетів з Кубка англійської ліги. На відміну від виступів в чемпіонаті, "шпори" не змогли пройти далі 1/32 фіналу.

Причому в грі з Фулгемом з гри забивали лише гравці Тоттенгема. Але захисник Мікі ван де Вен в середині першого тайму забив автогол. Зрівняти рахунок вдалося Рішарлісону лише в другій половині гри.

Більше жодна з команд не змогла забити - тож зрештою доля поєдинку визначилась у серії пенальті. І якщо гравці Фулгема реалізували всі свої спроби, то в складі Тоттенгема Давісон Санчес не зміг переграти воротаря "дачників". 5:3 за пенальті - і Фулгем крокує до 1/16 фіналу Кубка ліги.

• Фулгем - Тоттенгем - 1:1 (1:0, 0:1). За пенальті - 5:3
    Голи: ван де Вен, 19 (автогол) - Рішарлісон, 56.

Соломон в матчі

Манор Соломон провів напередодні 82 хвилини на полі. Всього він завдав один удар по воротах і зробив 28 пасів, 89% з яких стали точними. Він отримав від порталу WhoScored оцінку в 6,92. Він став третім кращим гравцем матчу в складі Тоттенгема.

Вище нього оцінили лише Джеймса Меддісона (7,17) та Рішарлісона (7,12).