Сіті йде без поразок, Евертон летить у прірву, Ліверпуль та МЮ знущаються над вболівальниками. Огляд 3-го туру АПЛ

Містяни вже почали відриватися від головних конкурентів

Нуньєс приніс перемогу Ліверпулю двома результативними ударами
Голанд знову забив за Сіті

Завершився черговий тур Англійської Прем’єр-ліги, який подарував нам нервові перемоги манчестерських клубів, знущання Ньюкасла над Ліверпулем та невиразні матчі клубів з українцями.

Інформатор розповідає про головні події 3-го туру

Лутон 0:3 Челсі

Перший топ-матч дебютант АПЛ… очікувано програв. В якийсь момент промайнула надія бодай на нічию - але Стерлінг самотужки вирішив хід матчу. 2 голи + асист. Детальніше про гру читайте тут.

• Лутон - Челсі 0:3 (0:1, 0:3)
    Голи: Стерлінг, 17, 68; Джексон, 75

Борнмут 0:2 Тоттенгем

Переможна хода Тоттенгема без Кейна продовжується. Цього разу жертвою став Борнмут. Господарям просто забракло вдачі - рахунок міг бути щонайменше нічійним, але м’яч зрадницьки не летів у ворота. А от Тотенгем дуже легко забив обидва голи: спочатку на тоненького простріл підправив Меддісон, а у другому таймі вдало прискорився Кулусевскі. Лондонці набирають темп. Ну а нам буде приємно, що Забарний став найкращим гравцем у складі Борнмута.

• Борнмут - Тоттенгем 0:2 (0:1, 0:1)
    Голи: Меддісон, 68; Джексон, 75

Манчестер Юнайтед 3:2 Ноттінгем

Камбек манкуніанців - звучало б круто десь у 99-му. Цей матч - повне розчарування для фанатів МЮ. Таке враження, що команда не підготувалася до сезону від слова зовсім. Ноттінгем забив настільки легкі голи за дві хвилини (обидва рази привіт Онана), що ми чекали на розгром господарів ще у першому таймі. Надзусиллями й у більшості Юнайтед вдалося відіграти аж три м’ячі та вирвати домашню перемогу. Але з таким непорозумінням між гравцями це не відчайдушний камбек - це диво-везіння.

• Манчестер Юнайтед - Ноттінгем 3:2 (1:2, 1:1)
    Голи: Еріксен, 17; Каземіро, 52; Фернандеш, 85 (п) - Авонії, 2; Болі, 4
    Видалення: Воррелл, 67

Евертон 0:1 Вулвергемптон

Евертону дуже погано: в цьому сезоні різниця м’ячів вже 0:6, атакувальні дії не вдається реалізувати в голи, знову потенційна боротьба за виживання в АПЛ. Цей матч став черговим аккордом провалу. Господарям ніби вдавалося бути кращими, статистично - так точно. Але, невезіння було дванадцятим гравцем: або повз ворота, або рикошет. Навіть гол забили - втім з офсайду. А вовки дочекалися свого моменту - і на останніх хвилинах забили переможний м’яч. Миколенко третій матч поспіль спостерігає за поразкою свого клубу з лави запасних.

• Евертон - Вулвергемптон 0:1 (0:0, 0:1)
    Гол: Калайджич, 87

Брентфорд 1:1 Крістал Пелас

Матч потенційних середняків нового сезону повністю виправдав свій підсумковий рахунок. Гра була дуже посередньою, кожна команда виграла по тайму, у грі навіть без жовтих карток. При чому у Брентфорда - єдиний удар у ствір за 90 хвилин став гольовим. Але який: ідеальний сольний прохід Шаде. КП під кінець матчу протис м’яча в чужий штрафний і зміг зрівняти рахунок. Гра по рахунку, а рахунок по грі.

• Брентфорд - Крістал Пелас 1:1 (1:0, 0:1)
    Голи: Шаде, 18 - Андерсен, 76

Арсенал 2:2 Фулгем

А ось тут вже рахунок зовсім не по грі. Фулгем забив вже на першій хвилині - помилки суперника відмінно використав Перейра та забивав у порожні. Арсенал одразу зловив хвилю та методично загрожував форотам суперника, але зрівняти рахунок вдалося аж на 70-х хвилинах. Дуплетом вистрілили Сака та джокер Нкетіа. Згодом другу жовту отримав захисник Фулгема Бессі. Але навіть у більшості втримати перемогу каноніри не змогли: Пальїнья на кутовому був найкращим. Фулгем створює сенсацію, а "каноніри" втрачають такі важливі залікові пункти у гонитві із Сіті.

• Арсенал - Фулгем 2:2 (0:1, 2:1)
    Голи: Сака, 70 (п); Нкетіа, 72 - Перейра, 1; Пальїнья, 87
    Видалення: Бессі, 83

Брайтон 1:3 Вест Гем

Молотобойці в цьому сезоні приємно дивують: після неприємної нічиї проти Борнмута, вони винесли Челсі, тепер - розібралися з іншим небезпечним клубом АПЛ. Брайтон був кращим в атаках, більше володів м’ячем, краще загострював. Але на три м’ячі вони змогли відповісти лише одним. Голкіпер Вест Гема Ареола видав чудовий матч та на собі вивіз цю перемогу. Перша поразка в сезоні для альбіонців, далі їм готуватися до битви із зарядженим Ньюкаслом.

• Брайтон - Вест Гем 1:3 (0:1, 1:2)
    Голи: Гросс, 81 - Ворд-Праус, 19; Боуен, 58; Антоніо, 63

Шеффілд 1:2 Манчестер Сіті

Є у Сіті одна традиційна розвага - створити собі проблему на рівному місці. Попри тотальну (як завжди) перевагу, перемогти Шеффілд не вдавалося аж до останніх секунд. Холанд спочатку не забив пенальті (і дуже злився), потім все ж забив головою. Потім Вокер привіз незрозумілий гол. А потім Родрі розрядив гармату - і забезпечив для Манчестера виїзну перемогу. Сіті одноосібно очолює таблицю - це єдина команда без втрат очок після трьох турів.

• Шеффілд - Манчестер Сіті 1:2 (0:0, 1:2)
    Голи: Богл, 85 - Холанд 63; Родрі, 88

Бернлі 1:3 Астон Вілла

Ще один рахунок 1:3 в цьому турі. Астон Вілла видихнула після стартового розгрому і тепер легко громить своїх суперників. На початку гри за гостей розібрався Кеш - двічі замкнув простріли та встановив 0:2 вже на 20-й хвилині. Бернлі змогли відповісти на початку другого тайму зусиллями Фостера, втім все вирішив Діабі: до асисту він додав непоганий гол низом під стієчку. Бернлі забиває перший гол сезону, але над захистом треба працювати. Адже далі Тоттенгем, який роззабивався.

• Бернлі - Астон Вілла 1:3 (0:2, 1:3)
    Голи: Фостер, 47 - Кеш, 8, 20; Діабі, 61

Ньюкасл 1:2 Ліверпуль

Недарма цей матч був центральним у турі. Дуже насичена гра, де було багато контактної боротьби та крутих моментів. Часом здавалося, що Гордон бере на себе занадто багато, але його гол та реальна загроза впродовж матчу закрили роти усім критикам. Видалення ван Дейка, здавалося, поставило Ліверпуль у скрутне становище - Ньюкасл міг забивати ще 4-5 голів. Точніше, мав забивати. Аж як Клопп випускає суперактив у вигляді Нуньєса - і бінго. Спочатку той забив на контрвипаді, а потім, майже ідентично, вирвав перемогу на останніх секундах. Ось це дійсно крутий камбек у надзвичайному матчі, а господарі занадто зарано відпустили контроль за грою.

• Ньюкасл - Ліверпуль 1:1 (1:0, 0:2)
    Голи: Гордон, 25 - Нуньєс, 81, 90+3
    Видалення: ван Дейк, 27