“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
На охорону закладу своїх військових направили 16 країн-членів Альянсу
Саміт НАТО у Вільнюсі буде охоронятися сумісними силами та технікою країн-членів Альянсу. Загалом мова йде про тисячі військових, які матимуть при собі сучасне озброєння для підтримання порядку на заході. Разом із тим будуть використовувати і авіацію та техніку – також найсучасніші зразки.
Про це пише Reuters. Саміт пройде 11-12 липня. Загалом 16 країн-членів Альянсу направили власних солдат, авіацію та техніку. Для захисту саміту виділяли найсучасніші зразки озброєння. Видання зазначає, що Вільнюс фактично перетворили на “фортецю” перед заходом, захищену зразками найсучаснішого озброєння.
Окремо виділили і декілька конкретних прикладів вибудованої оборони:
Водночас, президента Литви Гітанас Науседа заявив, що такі зусилля НАТО із забезпечення повітряної безпеки вже є доволі чітким сигналом. Це означає, що Альянс має створити постійну систему протиповітряної оборони в країнах Балтії, і зробити це потрібно якомога швидше.
“Ми готуємося до різних провокацій”, – заявив начальник прикордонної служби Рустамас Любаєвас. Також він додав, що побоюється хвиль мігрантів або появи військової техніки без пояснення причин.
Перед самітом НАТО у Вільнюсі в Балтійському морі збільшили кількість кораблів Альянсу на чергуванні. Вони насамперед посилюють спостереження за повітряним простором та морем. Також вони посилять захист водного простору.
Нещодавно Столтенберг також озвучив рішення, які саміт НАТО має ухвалити щодо України. Зокрема, мова йде про три кроки. Мова йде про багаторічну програму підтримки, започаткування Ради Україна-НАТО та підтвердження з боку країн-членів готовності прийняти Україну в майбутньому до Альянсу.
Нагадаємо, що Німеччина на саміті НАТО наполягатиме на відстроченні вступу України до Альянсу: в чому причина.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.