«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Вона відчуває себе значно краще
Лідер «Батьківщини» та народний депутат Юлія Тимошенко отримала негативний тест на COVID-19.
Про це повідомила прес-секретар Тимошенко Марина Сорока, - передає Інформатор .
«Юлія Володимирівна отримала негативний результат тесту на COVID-19. Коронавірус подоланий. Вона почувається значно краще. Поки залишається запалення легенів, але лікування йде успішно, та незабаром вона вже повернеться до нормального життя і до роботи», - написала Сорока.
Нагадаємо, про захворювання Тимошенко стало відомо 23 серпня.вона перебувала в критичному стані,але не була підключена до апарату ШВЛ.
Пізніше Тимошенко вперше прокоментувала свій стан після зараження на COVID-19.