“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Передача тіл пройшла з дотриманням всіх гуманітарних норм
10-го лютого Україна повернула родичам тіла ще 61 загиблого українського військового. Вони віддали свої життя за захист рідної землі. Частина із загиблих вважалася зниклими без вісти.
Про повернення тіл розповіли в Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій. Відомство організувало процес передачі тіл разом із Офісом Уповноваженого зі зниклих безвісти у співпраці з силовими структурами. Загалом цього дня додому повернувся 61 загиблий захисник. Влада продовжує роботу над тим, аби всі наші воїни, що віддали свої життя за Україну, повернулися додому.
Передачу тіл провели за всіма наявними правилами. Женевська конвенція та норми міжнародного гуманітарного права були дотримані. Загалом з початку повномасштабного вторгнення вдалося повернути рідним тіла вже 888 українських захисників.
«Нагадуємо, що працює гаряча лінія з питань зниклих безвісти: 0 800 339 247 або ж повідомити про зниклих можна особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber і Telegram на номер: (095) 896-04-21», – додали в Мінреінтеграції.
Раніше Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко повідомив, що жителям України не варто передавати дані про зниклих родичів неофіційним інтернет ресурсам. У підсумку це може привести до створення перешкод у перемовинах щодо повернення громадян України з полону.
Також Мінреінтеграції винесло на обговорення нову Стратегію щодо внутрішнього переміщення. Попередній документ діяв з кінця 2021-го року та мав триматися до 2024-го. Проте, через повномасштабне вторгнення рф Стратегія втратила актуальність – масштаби внутрішнього переміщення збільшилися в рази.
Нагадаємо, що за державну зраду і колабораційну діяльність можуть позбавити пенсії – законопроект Мінсоцполітики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.