“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Коли українські військові викладають відео з геолокацією, китайці збирають цю інформацію
Соціальна мережа TikTok використовує геолокацію українських військових у своїх цілях. Коли захисники України викладають у додатку відео з передової, китайці збирають цю інформацію, щоб потім використовувати її для розвідки.
Про це заявив експерт із кібербезпеки Віталій Якушев в етері телеканалу "Ми — Україна". За його словами, TikTok зливає максимально все про користувача і про його телефон.
"Якщо у вас китайський смартфон і китайські застосунки, вони знають про вас усе. І фотографії, і всі паролі у них... Вони використовують всю інформацію із геолокацією, яка там вказана (відео з передової - Ред.). Це підхід китайців - вони збирають навіть зашифровану інформацію, щоб потім колись розшифрувати і використовувати як розвідку", - зазначив експерт.
Нещодавно на Заході став розгортатися рух за заборону TikTok. Багато західних експертів вважають її вважають такою, що спонукає до насильства та суїциду, викликає побоювання також проблема витоку даних. Для окремих європейських урядів заборона TikTok може також стати альтернативою більш рішучих заходів проти Китаю.
Цікаво, що хоча додаток розробили в Китаї, на батьківщині ним не користуються. Там його навіть не можна завантажити. НАТО, Єврокомісія та Європарламент заборонили користуватися TikTok на службових телефонах. Таку ж заборону ввели уряди США та Канади. Платформу заборонили для користування чиновникам чи військовим у низці європейських країн: Великобританії, Естонії, Канаді, Нідерландах, Норвегії, Франції, Швеції, Данії, Німеччині та Чехії. Крім Заходу соцмережею заборонено вільно користуватися в Новій Зеландії, Індії, Індонезії, Тайвані. Не можна користуватися мережею, щоб не бентежити народ, і в Афганістані та, у Північній Кореї.
Своєю чергою, віцепрем’єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявляв, що в Україні поки не планують заборону соцмережі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.