Ти – найкраща жінка: Маколей Калкін розплакався на відкритті іменної зірки на Алеї слави у Голлівуді

Читать на русском

Отримати визнання ніколи не пізно

Читать на русском
Маколей Калкін
Іменна зірка на Алеї слави в Голлівуді

Отримати визнання ніколи не пізно

Виконавець головної ролі у культовій комедії «Сам удома» 43-річний Маколей Калкін, нарешті, дочекався своєї іменної зірки на Алеї слави у Голлівуді. На відкритті зірки актора супроводжувала наречена та сини. Це був перший громадський вихід сімейства у складі.

Виконавець головної ролі у фільмі «Сам удома» не зміг стримати сліз, виступаючи з промовою перед відкриттям зірки. Маколей звернувся до нареченої Бренди Сонг.

«Ти для мене абсолютно все. Ти – моя чемпіонка. Для мене ти єдина людина, яка сьогодні щасливіша за мене. Ти – найкраща жінка, яку я коли-небудь знав, ти – найкраща людина, яку я коли-небудь знав. Ти подарувала мені сенс життя. Ти подарувала мені сім'ю», – зі сльозами на очах промовив Калкін.

Маколей Калкін та його наречена Бренда Сонг
Маколей Калкін та його наречена Бренда Сонг

Актор додав, що після народження синів Бренда стала для нього одним із трьох найулюбленіших у світі людей. Обранка артиста витирала сльози, слухаючи його пронизливу та відверту промову.

Іменна зірка
Іменна зірка

Серед важливих людей, які підтримали Маколея в цей значний для нього день, була й акторка Кетрін О'Хара, котра зіграла у знаменитій картині маму Кевіна МакКалістера, персонажа, завдяки якому прославився Калкін. Зворушливе возз'єднання кіносімейства відбулося майже через 30 років після виходу фільму «Сам удома-2».

«Маколей, вітаю. Ти заслужив свою зірку на Алеї слави у Голлівуді. І дякую, що покликав мене, свою “маму”, яка не один раз, а двічі залишила тебе вдома самого, щоб розділити цю щасливу подію разом із тобою. Я так пишаюся тобою!» – сказала О'Хара.

З Кетрін О'Хара
З Кетрін О'Хара

Маколей Калкін та Бренда Сонг почали зустрічатися у 2017 році. Навесні 2021 року у пари народився первісток. Хлопчика назвали Дакота на честь сестри актора. Друге маля з'явилося на світ рік тому: ім'я хлопчика закохані ще не розкрили.

Актор та його сім'я
Актор та його сім'я

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.