Дженніфер Лопес у свої 54 роки кинула сексуальний виклик: Можу багато чого запропонувати

Читать на русском

Акторка розповіла, що з роками стала ще чуттєвішою та привабливішою

Читать на русском
Дженніфер Лопес
Дженніфер Лопес знаходиться на піку творчої та фізичної форми

Акторка розповіла, що з роками стала ще чуттєвішою та привабливішою

54-річна актриса та співачка Дженніфер Лопес запевнила, що з віком жінка стає цікавішою. Лопес має чудовий вигляд і знаходиться на піку фізичної та творчої форми. Дженніфер зізналася, що почувається максимально енергійною та по-справжньому живою.

Співачка впевнена: часи змінюються, тому об'єктивізація жінок у будь-якому прояві має залишитися у минулому та стати далеким архаїзмом.

«Все дуже змінилося, і я думаю, що це доречно. Коли ви стаєте старшим і у вас з'являється більше досвіду, ви стаєте багатшою людиною, ви можете багато чого запропонувати», – зазначила Лопес.

Більше досвіду
Більше досвіду

Артистку смішить ідея про те, що після 30 років жінка стає менш сексуальною. За її словами, відбувається зовсім інше – представниці прекрасної статі наново розкривають себе і стають дедалі впевненішими.

«Люди зрозуміли, що з віком жінки стають сексуальнішими. Вони стають освіченішими та краще розуміють свій характер. Все це дуже красиво і привабливо, і не тільки фізично, а й внутрішньо, краса, яку здобуваєш із віком, мудрість, яку здобуваєш», – висловилася попзірка.

Краса, яку здобуваєш із віком
Краса, яку здобуваєш із віком

Дружина Бена Аффлека заявила, що хоче продовжувати працювати й у 70, і у 80 років.

«Я бачу, що працюю, поки що хочу. Я не знаю, який це вік. Можливо, 70, можливо 80, може бути 90, я не знаю. У мене завжди було таке мислення: ніколи не дозволяти нікому заганяти мене в рамки через те, де я народилася, звідки я, якого віку тощо. Таких меж не існує для мене», – запевнила Джей Ло.

Меж не існує
Меж не існує

Акторка пояснила, що їй подобається бути наставником для молодих творчих людей. Лопес закликає початківців багато працювати, але при цьому не бути надто напруженими.

«Давайте просто бути, давайте просто жити. Ви можете і будете, але щоб досягти цього, потрібно розслабитися та зрозуміти, що ви знаєте, що робите», – цитує Дженніфер видання Hello.

Давайте просто жити
Давайте просто жити

Попвиконавиця набула гармонії в особистому житті. Вона знову зійшлася з Беном Аффлеком, з яким було заручено на початку 2000-х. У 2022 році вони зіграли весілля та святкували його кілька днів. У артиста є троє дітей від колишньої дружини актриси Дженніфер Гарнер. Лопес виховує близнюків від співака Марка Ентоні.

Аффлек та Лопес
Аффлек та Лопес

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.