«Тернопіль» в останньому матчі року обіграв «Будівельник»

Матчі Суперліги відновляться в січні.

Розгромивши «Будівельник», «Тернопіль» завершив календарний рік на четвертому місці в турнірній таблиці Суперліги.

Про перебіг подій в матчі баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У вівторок, 22 грудня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги, в якому «Тернопіль» приймав київський «Будівельник». Джонсон точним кидком з середньої дистанції приніс перші очки «Будівельнику». Команди почали швидко набирати очки, і на третій хвилині рахунок став 7: 5. Кальніченко закинув дальній, Югба його підтримав, довівши перевагу «Тернополя» до восьми очок. Господарі продовжили збільшувати відрив і виграли стартову десятихвилинку 27:11.

Другу чверть команди розпочали не настільки результативно. Особливо це стосувалося гравців «Тернополя», які набрали за чотири з половиною хвилини всього два очки. Але потім приціл у баскетболістів команди господарів налагодився, і м'яч все частіше почав потрапляти до кошику «Будівельника». Завершивши чверть внічию, на перерву команди пішли за рахунку 48:32.

На початку третьої чверті черговим точним триочковим кидком відзначився Кальніченко, а потім і Кольченко також закинув дальній, довівши перевагу «Тернополя» до 20 очок. Завершилася десятихвилинка при плюс 29 для господарів, що перетворювало заключну чверть на формальність.

Четверту десятихвилинку активніше почали гості зі столиці, і трохи скоротили стала вже катастрофічною різницю в рахунку. Головною інтригою в матчі залишалося бажання «Тернополя» набрати більше 100 очок. І Югба, реалізувавши два штрафні кидки, подолав цей рубіж. В результаті більш ніж упевнена перемога «Тернополя» перед паузою в чемпіонаті.

• «Тернопіль» - «Будівельник» 104: 79 (27:11, 21:21, 32:19, 24:28);

Суперліга через недофінансування з боку держави бере паузу в чемпіонатах.Наступні матчі відбудуться вже в наступному році, орієнтовно 10 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу жіночої збірної України зі спортивної гімнастики на чемпіонаті Європи, про повернення Ікера Касільяса до «Реалу», про матчі баскетбольної Суперліги,а також про поєдинки Української хокейної ліги .