Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
В Україні запустили гарячу лінію для жертв насильства
Тепер в Україні повідомити про випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі можна онлайн. У четвер, 9 грудня, запрацювала «гаряча лінія» в нашій країні 1547.
Повідомляється Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.
Завдяки роботі сайту, постраждалі від домашнього насильства зможуть в режимі онлайн подати анонімну скаргу, коротко розповісти про правопорушення поліції, а також відстежити чинний статус та перебіг розгляду звернення за номером повідомлення в особистому кабінеті.
Також на сайті можна отримати ключову інформацію про домашнє насильство, зокрема як діяти в таких випадках. Також доступна інтерактивна мапа, що дозволяє отримати інформацію про кількість звернень та кількість наданих консультацій жертвам домашнього насильства.
«Урядова «гаряча лінія» 1547 року працює цілодобово. Ця лінія розробляє та реєструє звернення про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильства щодо дітей або про загрозу вчинення такого насильства. На «гарячій лінії» надають безкоштовні конфіденційні інформаційні, психологічні та юридичні консультації», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, в Україні з'явився додаток для захисту жінок та дітей від насильства.
Крім того, Україну просять ратифікувати Стамбульську конвенцію про боротьбу з ґендерним насильством.
Також Інформатор писав, як діяти, якщо ви постраждали від ґендерного насильства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .