Головна
Україна
12:45, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

1-го грудня «Укрпошта» розповіла про принцип роботи під час відключень світла. Зокрема, зупиняти відправлення та видачу посилок ніхто не буде. Не змінить цього і повний блекаут.  Про це пресслужба «Укрпошти» розповіла у своєму прес-релізі. Компанія обіцяє, що робота поштових відділень буде продовжуватися навіть за умови повного блекауту. Проблеми з електрикою не мають зашкодити відправленню важливих речей.  «Попри те, що темряви більше, ніж світла, життя не повинне зупинятися. Ми в Укрпошті розуміємо, наскільки саме зараз важливо отримати чи надіслати посилку, бо там може бути тепла ковдра, яка зігріє, поки комунальники відновлюють теплопостачання. Або придбані на маркетплейсі ліхтарик та павербанк, такі необхідні в умовах тривалого відключення світла.  Або подарунок до Дня Святого Миколая, бо ж малеча так чекає на свято», – зазначаються в «Укрпошті». Наразі мережа безперебійної роботи компанії покриває понад 20 тисяч населених пунктів. Базові поштові та логістичні функції будуть працювати в штатному режимі навіть за умови відсутності світла та інтернет-зв’язку. Це стосується і отримання та видачі посилок. Скористатися послугами зможуть як підприємці-експортери, так і фізичні особи.  Оформити відправлення можна буде в найближчому відділенні, що працює. Оператор зможе вручну заповнити всі дані, які потрібні для відправки.  «Якщо ж у вас є доступ до інтернету, ви можете самостійно оформити відправлення у мобільному застосунку Укрпошти, та принести посилку у відділення тільки щоб віддати на відправку. Це значно спростить та пришвидшить оформлення. Ми підготували просту і зрозумілу інструкцію, як оформити відправлення онлайн. Ознайомитися з нею можна за посиланням», – додали в компанії.  «Укрпошта» в умовах війни Компанія продовжує роботу в умовах повномасштабного вторгнення рашистів. Крім послуг з відправлення та отримання посилок, «Укрпошта» також надає можливість отримати соціальні виплати у своїх відділеннях, а також здійснити оплату комунальних платежів. Періодично продовжують вводитися і нові функції.  «Укрпошта» в рамках відновлення деокупованих регіонах оперативно відкриває свої відділення у звільнених населених пунктах. Там одразу запускаються найважливіші поштові та соціальні послуги.  Нагадаємо, що в Україну приїхав відомий мандрівник Беар Гріллз. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Темрява не завадить: як відправляти та отримувати посилки в «Укрпошті» у разі відключення світла

Читать на русском

Поштові відділення продовжують свою роботу

Читать на русском
Темрява не завадить: як відправляти та отримувати посилки в «Укрпошті» у разі відключення світла
Як працює Укрпошта в умовах блекауту

Поштові відділення продовжують свою роботу

1-го грудня «Укрпошта» розповіла про принцип роботи під час відключень світла. Зокрема, зупиняти відправлення та видачу посилок ніхто не буде. Не змінить цього і повний блекаут. 

Про це пресслужба «Укрпошти» розповіла у своєму прес-релізі. Компанія обіцяє, що робота поштових відділень буде продовжуватися навіть за умови повного блекауту. Проблеми з електрикою не мають зашкодити відправленню важливих речей. 

«Попри те, що темряви більше, ніж світла, життя не повинне зупинятися. Ми в Укрпошті розуміємо, наскільки саме зараз важливо отримати чи надіслати посилку, бо там може бути тепла ковдра, яка зігріє, поки комунальники відновлюють теплопостачання. Або придбані на маркетплейсі ліхтарик та павербанк, такі необхідні в умовах тривалого відключення світла.  Або подарунок до Дня Святого Миколая, бо ж малеча так чекає на свято», – зазначаються в «Укрпошті».

Наразі мережа безперебійної роботи компанії покриває понад 20 тисяч населених пунктів. Базові поштові та логістичні функції будуть працювати в штатному режимі навіть за умови відсутності світла та інтернет-зв’язку. Це стосується і отримання та видачі посилок. Скористатися послугами зможуть як підприємці-експортери, так і фізичні особи. 

Оформити відправлення можна буде в найближчому відділенні, що працює. Оператор зможе вручну заповнити всі дані, які потрібні для відправки. 

«Якщо ж у вас є доступ до інтернету, ви можете самостійно оформити відправлення у мобільному застосунку Укрпошти, та принести посилку у відділення тільки щоб віддати на відправку. Це значно спростить та пришвидшить оформлення. Ми підготували просту і зрозумілу інструкцію, як оформити відправлення онлайн. Ознайомитися з нею можна за посиланням», – додали в компанії. 

«Укрпошта» в умовах війни

Компанія продовжує роботу в умовах повномасштабного вторгнення рашистів. Крім послуг з відправлення та отримання посилок, «Укрпошта» також надає можливість отримати соціальні виплати у своїх відділеннях, а також здійснити оплату комунальних платежів. Періодично продовжують вводитися і нові функції

«Укрпошта» в рамках відновлення деокупованих регіонах оперативно відкриває свої відділення у звільнених населених пунктах. Там одразу запускаються найважливіші поштові та соціальні послуги. 

Нагадаємо, що в Україну приїхав відомий мандрівник Беар Гріллз.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.