Головна
Україна
Події
10:49, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

Британський мандрівник, телеведучий та автор книги "Never give up" Беар Гріллз приїхав в Україну. Свій візит він не анонсував. Його не здивувала відсутність світла і душу, але до його колекції сюжетів про потворних істот точно є кого додати. Про це повідомили в "Укрзалізниці". У компанії подякували йому і анонсували документальні кадри, що розкриють світові ще більше правди. "Беар Гріллз — британський мандрівник, телеведучий та автор книги "Never give up" — ще один зірковий гість наших потягів. Звісно, його не здивуєш кількома годинами без світла і душу, але до його колекції сюжетів про потворних істот українцям точно є кого додати. Дякуємо, Едварде, і чекаємо на документальні кадри, що розкриють світові ще більше правди", - йдеться у повідомленні. На фото Беар Гріллз з залізничниками Знімки з ним опублікували кілька Telegram-каналів. Так, телеведучого Гріллза помітили на одній із заправних станцій. На АЗС його супроводжувала знімальна група. Він активно спілкувався з військовими, цивільними та не відмовляв їм у спільних фото. У своєму Instagram він поки не повідомляв про свій візит до України. Зазначимо, що Беар Гріллз — британський мандрівник, телеведучий та письменник. Найбільш відомий завдяки телепрограмі "Вижити будь-якою ціною". Вона виходить на "Channel 4" для Великої Британії і на Discovery Channel для США, Європи, Азії та Африки. Глядачі з України можуть дивитися випуски на YouTube. У програмі Гріллз висаджується в диких місцях, показуючи глядачам, як виживати. Вона виходить з жовтня 2006 року, вже вийшло сім сезонів. Що цьому передувало  За останні дев’ять місяців Україну відвідали багато знаменитостей світового масштабу. У різних містах нашої країни побували Шон Пенн, Анджеліна Джолі, Лієв Шрайбер, Бен Стіллер, Джессіка Честейн, Девід Леттерман, Річард Бренсон і Скотт Келлі. Усі вони особисто висловили підтримку українському народу. Деякі з них зустрілися з президентом України Володимиром Зеленським. Хто ще зі світових зірок підтримує Україну  Нашу країну підтримує багато відомих зірок. Деякі навіть стали амбасадорами української фандрейзингової платформи United24. Серед них креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія, американські актори Лієв Шрайбер та Марк Гемілл, гурт Imagine Dragons, співачка й акторка Барбара Стрейзанд. Крім того, українським біженцям допомагає футболіст Девід Бекхем і актор Хью Джекман.  Нагадаємо, Люк Скайвокер із «Зоряних війн» зібрав гроші на крутий подарунок для ЗСУ. Крім того, в Офісі президента провели розмову з американським актором Беном Аффлеком Також Інформатор писав, що американський астронавт-рекордсмен Келлі збиратиме кошти на "швидкі" для України.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

В Україну приїхав відомий мандрівник Беар Гріллз

Читать на русском

Гріллз висловив підтримку Україні ще після 24 лютого, тоді він засудив російську агресію і владу

Читать на русском
В Україну приїхав відомий мандрівник Беар Гріллз
30 листопада його помітили на одній із заправних станцій

Гріллз висловив підтримку Україні ще після 24 лютого, тоді він засудив російську агресію і владу

Британський мандрівник, телеведучий та автор книги "Never give up" Беар Гріллз приїхав в Україну. Свій візит він не анонсував. Його не здивувала відсутність світла і душу, але до його колекції сюжетів про потворних істот точно є кого додати.

Про це повідомили в "Укрзалізниці". У компанії подякували йому і анонсували документальні кадри, що розкриють світові ще більше правди.

"Беар Гріллз — британський мандрівник, телеведучий та автор книги "Never give up" — ще один зірковий гість наших потягів. Звісно, його не здивуєш кількома годинами без світла і душу, але до його колекції сюжетів про потворних істот українцям точно є кого додати. Дякуємо, Едварде, і чекаємо на документальні кадри, що розкриють світові ще більше правди", - йдеться у повідомленні.

На фото Беар Гріллз з залізничниками

Знімки з ним опублікували кілька Telegram-каналів. Так, телеведучого Гріллза помітили на одній із заправних станцій. На АЗС його супроводжувала знімальна група. Він активно спілкувався з військовими, цивільними та не відмовляв їм у спільних фото. У своєму Instagram він поки не повідомляв про свій візит до України.

Зазначимо, що Беар Гріллз — британський мандрівник, телеведучий та письменник. Найбільш відомий завдяки телепрограмі "Вижити будь-якою ціною". Вона виходить на "Channel 4" для Великої Британії і на Discovery Channel для США, Європи, Азії та Африки. Глядачі з України можуть дивитися випуски на YouTube. У програмі Гріллз висаджується в диких місцях, показуючи глядачам, як виживати. Вона виходить з жовтня 2006 року, вже вийшло сім сезонів.

Що цьому передувало 

За останні дев’ять місяців Україну відвідали багато знаменитостей світового масштабу. У різних містах нашої країни побували Шон Пенн, Анджеліна Джолі, Лієв Шрайбер, Бен Стіллер, Джессіка Честейн, Девід Леттерман, Річард Бренсон і Скотт Келлі. Усі вони особисто висловили підтримку українському народу. Деякі з них зустрілися з президентом України Володимиром Зеленським.

Хто ще зі світових зірок підтримує Україну 

Нашу країну підтримує багато відомих зірок. Деякі навіть стали амбасадорами української фандрейзингової платформи United24. Серед них креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія, американські актори Лієв Шрайбер та Марк Гемілл, гурт Imagine Dragons, співачка й акторка Барбара Стрейзанд. Крім того, українським біженцям допомагає футболіст Девід Бекхем і актор Хью Джекман. 

Нагадаємо, Люк Скайвокер із «Зоряних війн» зібрав гроші на крутий подарунок для ЗСУ. Крім того, в Офісі президента провели розмову з американським актором Беном Аффлеком

Також Інформатор писав, що американський астронавт-рекордсмен Келлі збиратиме кошти на "швидкі" для України. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.