Головна
Світ
10:04, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Тайвань надасть фінансову допомогу на відбудову Бучі, Харкова, Чернігова, Одеси, Сум і Запоріжжя. Ці міста постраждали від російської збройної агресії. Про це стало відомо під час онлайн-зустрічі Бучанського міського голови Анатолія Федорука з Міністром закордонних справ Тайваню Джозефом У, передає Інформатор. "Звірства у Бучі - це військові злочини, які важливо засудити, а винних - покарати. Тайвань і надалі підтримуватиме українців і допомагатиме у відбудові", - зазначивДжозеф У. Окрім Бучі фінансову допомогу спрямують на відбудову Харкова, Чернігова, Одеси, Сум, Запоріжжя.Федорук подякував Тайваню за підтримку і важливу позицію. За інформацієюплатформи Ukraine+Taiwan Forumдля відновлення Бучі виділять500 тисяч доларів. Нагадаємо,Єврокомісія затвердила план відновлення України. Крім того,Данія передала Україні ракети Harpoon та обіцяє підтримати у післявоєнному відновленні. Такожписав, щоВООЗ розробила рекомендації післявоєнного відновлення системи охорони здоров'я України. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Тайвань допоможе відбудувати Бучу, Харків, Чернігів, Одесу, Суми, Запоріжжя

Читать на русском
Тайвань допоможе відбудувати Бучу, Харків, Чернігів, Одесу, Суми, Запоріжжя

Цивілізований світ підтримує Україну

Тайвань надасть фінансову допомогу на відбудову Бучі, Харкова, Чернігова, Одеси, Сум і Запоріжжя. Ці міста постраждали від російської збройної агресії.

Про це стало відомо під час онлайн-зустрічі Бучанського міського голови Анатолія Федорука з Міністром закордонних справ Тайваню Джозефом У, передає Інформатор.

"Звірства у Бучі - це військові злочини, які важливо засудити, а винних - покарати. Тайвань і надалі підтримуватиме українців і допомагатиме у відбудові", - зазначив Джозеф У.

Окрім Бучі фінансову допомогу спрямують на відбудову Харкова, Чернігова, Одеси, Сум, Запоріжжя. Федорук подякував Тайваню за підтримку і важливу позицію. За інформацією платформи «Ukraine+Taiwan Forum», для відновлення Бучі виділять 500 тисяч доларів.

Нагадаємо, Єврокомісія затвердила план відновлення України. Крім того, Данія передала Україні ракети Harpoon та обіцяє підтримати у післявоєнному відновленні. 

Також Інформатор писав, що ВООЗ розробила рекомендації післявоєнного відновлення системи охорони здоров'я України. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.