“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Встановлено три періоди споживання, за якими граничні ціни підвищать у діапазоні 25-80%.
З 30 червня цінові обмеження на ринку електроенергії, так звані прайс-кепи для бізнесу збільшать. Встановлено три періоди споживання, за якими граничні ціни підвищать у діапазоні 25-80%.
Відповідне рішення прийняла Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг на засіданні в вівторок, 27 червня. Зокрема встановлено три рівні прайскепів для часових слотів протягом доби:
На балансуючому ринку регулятор встановив максимальну граничну ціну на рівні 125% від ціни на ринку "на добу наперед" (РДН) і мінімальну - 0,01 грн/МВт-год.
"Рішення, яке ми сьогодні розглядаємо, повинно бути прийнято якнайшвидше, оскільки вже зараз кінець місяця і для забезпечення роботи ринку необхідно безпосередньо розуміння і передбачуваність рішень регулятора", - наголосив член НКРЕКП Руслан Кайдаш.
Прайс-кеп – це цінове обмеження, або ж гранична ціна. Тобто в даному контексті мається на увазі максимальна та мінімальна ціну, яку встановлює НКРЕКП на ринку електроенергії для бізнесу.
Що стосується погодинної ціни ринку "на добу наперед" (РДН), то вони індикативні й впливають як на ціни довгострокових контрактів, так і на ціни електричної енергії для споживачів.
Мінімальні цінові обмеження раніше були встановлені на рівні: з 01:00 по 07:00 та 24:00 - 1 379 гривень за мегават-годину, з 08:00 по 23:00 – 2646 гривень за мегават-годину.
Раніше Інформатор писав, що підприємства, які надають послуги із централізованого водопостачання та водовідведення, закликають регулятора підвищити тариф на 33% вже з 1 липня. Причина — збитки водопровідної галузі, які у 2022 році становили 4,4 млрд грн, а з початку цього року – вже 3,4 млрд грн.