Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Окупанти начебто зайняли провідні висоти за селищем
Російські загарбники вперше підтвердили те, що окупанти втратили Роботине. Вороги традиційно назвали це "тактичним відходом". Російська армія начебто відійшла на пагорби.
Про це заявив гауляйтер Запорізької області Євген Балицький. Він назвав відступ з населеного пункту відходом на вигідніші позиції, а Роботине - населеним пунктом, який залишився тільки на карті.
"Роботине в результаті достатньо великих та тривалих боїв практично більше не існує. І російська армія тактично залишила цей населений пункт, бо триматися на голій площині, коли нема можливості вкопатися та створити для себе безпечну ділянку. Тому російська армія відійшла на пагорби. І Роботине ми не контролюємо", - сказав Балицький.
Він додав, що окупанти зайняли провідні висоти за селищем, а підрозділи ЗСУ знаходяться внизу. І така позиція, за словами Балицького, окупантів влаштовує.
Це перше офіційне підтвердження втрати Роботиного з російської сторони. В Міноборони України повідомляли про звільнення цього населеного пункту ще наприкінці серпня.
Зранку 28 серпня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що Сили оборони України звільнили Роботине у Запорізькій області. Наші бійці продовжили рух далі. Зокрема, південно-східніше цього населеного пункту.
Роботине - село у Запорізькій області. Від нього до окупованих Токмака та Мелітополя - 25 та 80 кілометрів відповідно. Звільнивши село, захисники прорвали першу лінію оборони ворожих військ, наступна лінія може бути менш захищеною, що дозволить ЗСУ легше просуватись. Такої думки дотримується аналітикиня Інституту вивчення війни Катерина Степаненко. Окрім цього, звільнення Роботиного наближає захисників до Токмака, який є одним з опорних пунктів російської армії на цьому напрямку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.