Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Московські попи не збираються покидати Києво-Печерську лавру до кінця судового розгляду
Священники монастиря Української православної церкви московського патріархату, розташованого на території Києво-Печерської лаври, подали позов до суду. Вони стверджують, що керівництво Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" розірвало з церквою договір оренди незаконно. Вони не планують залишати обитель, звідки повинні виселитись у середу, 29 березня.
Про це стало відомо з ухвали, опублікованої на сайті Господарського суду Києва.
Чоловічий монастир УПЦ МП подав позов ще 23 березня. Суддя, який мав розглядати цю справу, заявив про самовідвід. Тепер її передадуть уповноваженому працівнику Господарського суду Києва. Після цього буде повторний автоматичний розподіл справи. Московські священники кажуть, що допоки судовий розгляд не завершиться, з Лаври вони нікуди не підуть.
Як повідомляв Інформатор, УПЦ МП попередили, що до 29 березня вона має звільнити приміщення Києво-Печерської лаври. Міністр культури Олександр Ткаченко, що московські попи вже почали виносити особисті речі з храму. Священники УПЦ МП навіть провели тут свою останню недільну молитву.
Водночас духовенство нажалілось ООН, що їх переслідує українська влада. І тут прогнозовано висловили занепокоєння. 24 березня ООН оприлюднила звіт щодо ситуації з правами людини в Україні. В документі йшлося про те, що рейди українських силовиків у будівлях УПЦ МП мають "дискримінаційний характер".
Нагадаємо, УПЦ МП попередили, що до 29 березня вона має звільнити будівлі, які перебувають на балансі державного заповідника «Києво-Печерська лавра». Як пояснив міністр культури Олександр Ткаченко, розірвання договору зумовлене висновками Міжвідомчої робочої групи, яка зафіксувала порушення умов користування державним майном з боку монастиря.
Водночас в УПЦ МП заявили, що в листі чиновників "жодної інформації про юридичні підстави для розірвання договору не зазначено". Так, зранку 29 березня УПЦ МП заявила, що сотні її вірян зібралися на молитву.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.