Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Серед підозрюваних - екс-директори «Енергія - Новий Розділ» та «Енергія - Новояворівськ»
П'ятьом особам, серед яких колишні чиновники, оголосили підозру у заволодінні природним газом вартістю понад 729,8 мільйонів гривень. Це вже другий випадок розкрадання у «Нафтогазі».
Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України,- передає Інформатор .
Серед підозрюваних двоє колишніх директорів «Енергія - Новий Розділ» та «Енергія - Новояворівськ». Крім цього, в злочині запідозрили колишнього технічного директора «Енергія - Новий Розділ», колишнього фінансового директора двох підприємств «Енергія - Новий Розділ» та «Енергія - Новояворівськ». Також підозру оголосили організатору схеми, яким виявився радник директора «Енергія».
Як з'ясувалося, директори підприємств-власників Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ у Львівській області протягом 2016-2017 років уклали угоди про закупівлю у «Нафтогазу» природного газу для виробництва теплової енергії населенню. Однак задля здешевлення тепла «Нафтогаз» поставляв ТЕЦ блакитне паливо за істотно нижчими ринковими цінами.
За даними слідства, директори підприємств-власників Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ у Львівській області протягом 2016-2017 років уклали ряд угод про закупівлю у НАК «Нафтогаз України» природного газу для виробництва теплової енергії населенню. Для здешевлення тепла для цієї категорії споживачів НАК постачав ТЕЦ газ за істотно нижчими ринковими цінами.
Відзначається, що внаслідок цих дій прибутковість виробництва електрики цими ТЕЦ перевищила 60%. Згідно з висновками експертиз, в 2016-2017 роках учасники злочину організували заволодіння 151,8 млн куб. м природного газу на користь ТОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТОВ «Енергія - Новояворівськ».
Досудове розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з червня 2018 року.
Нагадаємо, в грудні 2019 року прокурора САП направили до суду справу про заволодіння понад 300 млн куб. м природного газу НАК «Нафтогаз України». Зараз розгляд справи знаходиться на стадії попереднього судового засідання. В рамках розслідування на цілісні майнові комплекси «Новороздільський ТЕЦ» та «Новояворівськ ТЕЦ» накладено арешт.
Крім того, в серпні зросте ціна на газ.