Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Серед підозрюваних - екс-директори «Енергія - Новий Розділ» та «Енергія - Новояворівськ»
П'ятьом особам, серед яких колишні чиновники, оголосили підозру у заволодінні природним газом вартістю понад 729,8 мільйонів гривень. Це вже другий випадок розкрадання у «Нафтогазі».
Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України,- передає Інформатор .
Серед підозрюваних двоє колишніх директорів «Енергія - Новий Розділ» та «Енергія - Новояворівськ». Крім цього, в злочині запідозрили колишнього технічного директора «Енергія - Новий Розділ», колишнього фінансового директора двох підприємств «Енергія - Новий Розділ» та «Енергія - Новояворівськ». Також підозру оголосили організатору схеми, яким виявився радник директора «Енергія».
Як з'ясувалося, директори підприємств-власників Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ у Львівській області протягом 2016-2017 років уклали угоди про закупівлю у «Нафтогазу» природного газу для виробництва теплової енергії населенню. Однак задля здешевлення тепла «Нафтогаз» поставляв ТЕЦ блакитне паливо за істотно нижчими ринковими цінами.
За даними слідства, директори підприємств-власників Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ у Львівській області протягом 2016-2017 років уклали ряд угод про закупівлю у НАК «Нафтогаз України» природного газу для виробництва теплової енергії населенню. Для здешевлення тепла для цієї категорії споживачів НАК постачав ТЕЦ газ за істотно нижчими ринковими цінами.
Відзначається, що внаслідок цих дій прибутковість виробництва електрики цими ТЕЦ перевищила 60%. Згідно з висновками експертиз, в 2016-2017 роках учасники злочину організували заволодіння 151,8 млн куб. м природного газу на користь ТОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТОВ «Енергія - Новояворівськ».
Досудове розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з червня 2018 року.
Нагадаємо, в грудні 2019 року прокурора САП направили до суду справу про заволодіння понад 300 млн куб. м природного газу НАК «Нафтогаз України». Зараз розгляд справи знаходиться на стадії попереднього судового засідання. В рамках розслідування на цілісні майнові комплекси «Новороздільський ТЕЦ» та «Новояворівськ ТЕЦ» накладено арешт.
Крім того, в серпні зросте ціна на газ.