Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
ДБР оприлюднила результати судово-психологічної експертизи судді Тандира
Судово-психологічна експертиза, яка була проведена у рамках кримінальної справи, показала, що у момент скоєння наїзду на нацгвардійця, Олексій Тандир перебував у стані алкогольного сп'яніння. Очікуються результати інших експертиз.
У пресслужбі Державного бюро розслідувань зазначили, що деталі розкриють пізніше, повідомляє видання "Факти". Відомо, що суддя Тандир намагався вжити заходів, щоб приховати сліди алкогольного сп’яніння.
"Маючи спеціальні юридичні знання та професійні навички, вживав заходів щодо приховування слідів алкогольного сп’яніння та унеможливлення встановлення кількості алкоголю у відібраних у нього біологічних рідинах. Однак слідство вже провело низку експертиз, а деякі ще перебувають на завершальній стадії", – повідомили у ДБР.
У ніч на 26 червня суддя Макарівського райсуду Київської області Олексій Тандир збив автомобілем нацгвардійця Вадима Бондаренко, який стояв на блокпосту. Від травм військовослужбовець помер на місці.
У Тандира були явні ознаки алкогольного сп'яніння, але він намагався довести, що тверезий. Проте проходити огляд відмовився. Також всіляко намагався перешкоджати розслідуванню та затягував зібрання аналізів. Проте їх все ж взяли й відправили на експертизу.
Вища рада правосуддя дозволила арешт голови Макарівського районного суду Київської області Олексія Тандира. Йому оголосили підозру у скоєнні смертельної ДТП у стані алкогольного сп'яніння за ч. 3 ст. 286-1 ККУ. Судді загрожує від 5 до 10 років тюрми з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 5 до 10 років.
27 травня Печерський районний суд Києва відправив суддю під варту без права застави до 21 липня. Згодом стало відомо, що суддю відсторонили від посади. Таке рішення прийняла на засіданні Вища рада правосуддя. "За" проголосували всі її члени.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.