«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
ДБР викрили чергового колаборанта
Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру директору підприємства цивільної авіації за колабораційну діяльність. Під час обшуків на території, яку орендувало підприємство, виявили літак АН-140-100. Його зрадник планував передати російським загарбникам.
Про це повідомляють у Державному бюро розслідувань, - передає Інформатор. За інформацією бюро, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну директор одного з українських підприємств цивільної авіації втік до анексованого Криму й почав співпрацювати із представниками держави-агресора.
"Бізнесмен планував налагодити авіабізнес і на тимчасово окупованих територіях України. При цьому він сподівався, що "русский мир" пошириться на всі південні та східні області України. Колаборант обіцяв керівнику окупаційної влади одного з тимчасово захоплених регіонів передати пасажирський літак Ан-140-100, який належить його компанії і знаходиться на підконтрольній Україні території", – ідеться в повідомленні.
Окрім того, підприємець пообіцяв окупантам, що домовиться з бізнес-партнерами про передання ще трьох літаків компанії, яка наразі на території РФ, повідомили у ДБР. Під час обшуків на території, орендованій підприємством, співробітники ДБР знайшли пасажирський літак Ан-140-100, який, за оперативною інформацією, фігурант планував передати загарбникам. В одному з офісів підприємства правоохоронці виявили робочий колцентр, імовірно, пов'язаний із незаконною діяльністю фігуранта, а в нього вдома – предмети з радянською символікою, пропагандистські флаєри та російські газети.
Співробітники ДБР заочно повідомили директора підприємства цивільної авіації про підозру в колабораційній діяльності (ч. 1 ст. 14, ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України). Літак передадуть Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.
У березні цього року в Україні запровадили кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність. Згідно з законом, за провадження господарської діяльності у взаємодії з представниками держави-агресора введено кримінальне покарання від штрафу до 170 тисяч гривень до позбавлення волі строком до 5 років.
Від початку повномасштабної війни правоохоронці розпочали 1200 кримінальних проваджень за фактами колабораціонізму. 199 особам повідомили про підозру, серед них найбільша кількість – цивільні. Серед тих справ, що вже направили до суду, найбільше колаборантів виявили у Житомирській області – 33, Сумській – 15, Київській – 10.
Нагадаємо, хакери зі Львова зламували та продавали росії акаунти українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.