Головна
Україна
Події
14:35, 1 Липня
Информатор UA

Интро

Парламент підтримав законопроєкт про здійснення судочинства в умовах воєнного чи надзвичайного стану. Документом передбачено, що частину дій переведуть в електронну форму. Про це повідомила народна депутатка Олена Шуляк, передає Інформатор. З використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, в тому числі з використанням додатку "Дія", здійснюватиметься: надання інформації про суд, який розглядає справу, сторони спору та предмет позову; місце, дату і час судового засідання; відображення та отримання в електронній формі судового рішення по справі, виконавчого документу, виданого у формі електронного документу, особою, що є стороною по справі. "Надання в такому вигляді інформації не матиме статусу офіційного повідомлення, але учасник судового процесу буде поінформований і зможе в подальшому вжити необхідних заходів для захисту своїх прав та інтересів, в тому числі отримати офіційну інформацію про рух справи, про судові рішення у справі, ознайомитися з матеріалами справи", - зазначила Шуляк. Також надається можливість суддям збиратися дистанційно для вирішення внутрішніх питань. Так, під час дії воєнного чи надзвичайного стану, а також під час дії карантину, встановленого Кабміном, збори суддів можуть проводитись дистанційно у режимі відеоконференції. Крім того, судові засідання у справах про адміністративні правопорушення дозволили проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Нагадаємо, уряд підтримав законопроєкт про розмитнення легкових авто у додатку "Дія". Крім того, документи про освіту будуть доступні в «Дії». Також Інформатор писав, що на порталі "Дія" запустили послугу для підприємців "єДекларація".  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Суд-онлайн та повістки у додатку "Дія": в Україні хочуть змінити судочинство

Читать на русском

Відповідне рішення прийняли депутати Верховної ради

Читать на русском
Суд-онлайн та повістки у додатку "Дія": в Україні хочуть змінити судочинство

Відповідне рішення прийняли депутати Верховної ради

Парламент підтримав законопроєкт про здійснення судочинства в умовах воєнного чи надзвичайного стану. Документом передбачено, що частину дій переведуть в електронну форму.

Про це повідомила народна депутатка Олена Шуляк, передає Інформатор.

З використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, в тому числі з використанням додатку "Дія", здійснюватиметься:

  • надання інформації про суд, який розглядає справу, сторони спору та предмет позову;
  • місце, дату і час судового засідання;
  • відображення та отримання в електронній формі судового рішення по справі, виконавчого документу, виданого у формі електронного документу, особою, що є стороною по справі.

"Надання в такому вигляді інформації не матиме статусу офіційного повідомлення, але учасник судового процесу буде поінформований і зможе в подальшому вжити необхідних заходів для захисту своїх прав та інтересів, в тому числі отримати офіційну інформацію про рух справи, про судові рішення у справі, ознайомитися з матеріалами справи", - зазначила Шуляк.

Також надається можливість суддям збиратися дистанційно для вирішення внутрішніх питань. Так, під час дії воєнного чи надзвичайного стану, а також під час дії карантину, встановленого Кабміном, збори суддів можуть проводитись дистанційно у режимі відеоконференції. Крім того, судові засідання у справах про адміністративні правопорушення дозволили проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Нагадаємо, уряд підтримав законопроєкт про розмитнення легкових авто у додатку "Дія". Крім того, документи про освіту будуть доступні в «Дії».

Також Інформатор писав, що на порталі "Дія" запустили послугу для підприємців "єДекларація". 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.