Документи про освіту будуть доступні в «Дії»

Читать на русском

Люди з тимчасово окупованих територій зможуть користуватися цифровими копіями

Читать на русском
Документи про освіту будуть доступні в «Дії»

Люди з тимчасово окупованих територій зможуть користуватися цифровими копіями

Війна не стане на заваді вступній кампанії, в тому числі для українців під тимчасовою окупацією. Для того, щоб не було проблем зі вступом у вищий навчальний заклад, документи про освіту з'являться в «Дії».

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірину Верещук.

Так, в Україні провели нараду з керівництвом Міносвіти, народними депутатами, представниками державних органів і громадського сектору.

Під час наради домовилися про таке:

  1. Максимально спростити вступ для абітурієнтів з територій, постраждалих від війни.
  2. Інтегрувати документи про освіту в «Дію», щоб люди з тимчасово окупованих територій могли користуватися цифровими копіями.
  3. Забезпечити виплати вчителям, які відмовились співпрацювати з окупантами та продовжують викладати в українських закладах освіти.

 

Нагадаємо, в Україні учнів і педагогів, чиї навчальні заклади зруйновані через війну, переведуть до найближчих шкіл. Крім того, в Україні лише 8 % шкіл мають укриття для початку навчального року.

Також Інформатор писав, куди звертатись випускникам шкіл, якщо вимагають гроші за свідоцтва про освіту.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.