Уряд підтримав законопроект про розмитнення легкових авто в Дії

Читать на русском

Новий сервіс фактично не матиме аналогів у світі

Читать на русском
Уряд підтримав законопроект про розмитнення легкових авто в Дії

Новий сервіс фактично не матиме аналогів у світі

10 червня Уряд підтримав законопроєкти про розмитнення легкових авто в Дії. Після ухвалення законопроєктів подати декларацію на розмитнення та здійснити всі платежі можна буде просто в застосунку. Новий сервіс фактично не матиме аналогів у світі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на міністра цифрової транформації України Михайла Федорова.

Завдяки цифровізації всіх процесів зникне можливість маніпулювати ціною авто при розмитненні. Для цього вводять нову формулу розрахунку митних платежів.

Послуга працюватиме в кілька кліків: необхідно ввести VIN-код автомобіля, а розрахунок відбудеться автоматично. Розмір платежу буде залежати від характеристик авто, а саме об'єма, типу та потужності двигуна, віку авто та його ексклюзивності. Процедура займатиме менше за 5 хвилин. До того ж після розмитнення в Дії можна буде зареєструвати авто. 

Послугу вже почали розробляти в Дії. Чекають подальшого ухвалення законопроєктів у Верховній Раді.

Також це підтвердив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Він повідомив, що найближчим часов Кабмін передасть документ на розгляд Верховної Ради.

«Розмитнення буде максимально простим і зручним. Достатньо ввести VIN-код авто, а розрахунок платежів відбувається автоматично. Сплатити можна прямо в застосунку. Весь процес розмитнення — не більше 5 хвилин», — зауважив Денис Шмигаль.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.