“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Ним став письменник Абдулразак Гурна
Став відомий лауреат Нобелівської премії з літератури 2021 року. Ним став письменник Абдулразак Гурна "за його безкомпромісний і співчутливий погляд на наслідки колоніалізму і долю біженця у прірві між культурами та континентами".
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter премії.
Гурна є уродженцем Занзібару, йому 73 роки.
Наприкінці 1960-х років в статусі біженця емігрував до Англії. Він був професором англійської та постколоніальної літератури в Університеті Кента до нещодавнього виходу на пенсію.
Письменник також є членом Королівського літературного суспільства Великобританії.
Він написав романи "Рай" (1994 рік, увійшов до шорт-листу Букерівської і Уітбредовской премій), "Дезертирство" (2005 рік) і "У моря" (2001 рік, увійшов до лонг-листу Букерівської премії).
BREAKING NEWS:
— The Nobel Prize (@NobelPrize) October 7, 2021
The 2021 #NobelPrize in Literature is awarded to the novelist Abdulrazak Gurnah “for his uncompromising and compassionate penetration of the effects of colonialism and the fate of the refugee in the gulf between cultures and continents.” pic.twitter.com/zw2LBQSJ4j
Нагадаємо, Нобелівську премію з фізики присудили авторам моделі глобального потепління.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .