Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ним став письменник Абдулразак Гурна
Став відомий лауреат Нобелівської премії з літератури 2021 року. Ним став письменник Абдулразак Гурна "за його безкомпромісний і співчутливий погляд на наслідки колоніалізму і долю біженця у прірві між культурами та континентами".
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter премії.
Гурна є уродженцем Занзібару, йому 73 роки.
Наприкінці 1960-х років в статусі біженця емігрував до Англії. Він був професором англійської та постколоніальної літератури в Університеті Кента до нещодавнього виходу на пенсію.
Письменник також є членом Королівського літературного суспільства Великобританії.
Він написав романи "Рай" (1994 рік, увійшов до шорт-листу Букерівської і Уітбредовской премій), "Дезертирство" (2005 рік) і "У моря" (2001 рік, увійшов до лонг-листу Букерівської премії).
Нагадаємо, Нобелівську премію з фізики присудили авторам моделі глобального потепління.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .