«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
– Щоразу, коли я слухаю цей трек, я усміхаюся, а в моїй голові лише одна думка: Я точно все зможу! І я хочу, щоб кожна дівчина, яка почує цю пісню, теж відчула це. Щоб усміхалася. І робила це якнайчастіше, – прокоментувала Трінчер.
Ним став письменник Абдулразак Гурна
Став відомий лауреат Нобелівської премії з літератури 2021 року. Ним став письменник Абдулразак Гурна "за його безкомпромісний і співчутливий погляд на наслідки колоніалізму і долю біженця у прірві між культурами та континентами".
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter премії.
Гурна є уродженцем Занзібару, йому 73 роки.
Наприкінці 1960-х років в статусі біженця емігрував до Англії. Він був професором англійської та постколоніальної літератури в Університеті Кента до нещодавнього виходу на пенсію.
Письменник також є членом Королівського літературного суспільства Великобританії.
Він написав романи "Рай" (1994 рік, увійшов до шорт-листу Букерівської і Уітбредовской премій), "Дезертирство" (2005 рік) і "У моря" (2001 рік, увійшов до лонг-листу Букерівської премії).
BREAKING NEWS:
— The Nobel Prize (@NobelPrize) October 7, 2021
The 2021 #NobelPrize in Literature is awarded to the novelist Abdulrazak Gurnah “for his uncompromising and compassionate penetration of the effects of colonialism and the fate of the refugee in the gulf between cultures and continents.” pic.twitter.com/zw2LBQSJ4j
Нагадаємо, Нобелівську премію з фізики присудили авторам моделі глобального потепління.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .