«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Найдорожче обходяться ракети та снаряди
Росія витрачає на війну проти України близько 400 мільйонів доларів на день. Найдорожче обходяться ракети та снаряди, найдешевші - зарплати окупантів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Forbes.
"Загалом же Росія щодня втрачає на війні суму, еквівалентну вартості експорту природного газу в Євросоюз. Частину цих коштів Росія може перекладати на майбутні періоди... В довгостроковій перспективі Росія може заплатити одну з найвищих цін за війну після Другої світової. Але поки бюджету РФ вистачає, аби покривати прямі військові витрати, ворога навряд чи зупинять вартість війни та її економічні наслідки", - зазначає видання.
На своїх солдатів в Україні витрачається близько $200 на день, а таких налічується близько 100 000 осіб. Загальні витрати становлять близько $20 млн на день. Також на компенсації за поранених і вбитих військових рф має витрачати близько $50 млн на день.
Значно більше РФ витрачає на снаряди й ракети. За добу окупанти використовують до 50 000 снарядів вартістю близько $1000.
За добу ворог випускає приблизно 20 ракет по Україні. Їхня вартість коливається від кількох сотень тисяч доларів ("Точка-У", Х-59) до $10 млн і більше (Х-101, Х-47 "Кинджал"). Але найчастіше ворог використовує ракети комплексів "Іскандер" по $3 млн кожна, "Калібр" по $6,5 млн та дешевші радянські ракети Х-22 і Х-55 вартістю $1–2 млн.
Крім того, в середньому за день війни Росія втрачає авіації на суму $60 млн, а танків і броньованих машин на $40 млн. Найдорожчим здобутком ЗСУ є потоплений крейсер "Москва" вартістю $750 млн. Загалом же Україна потопила російського флоту на суму понад $1 млрд за весь час війни.
Росія також несе значні опосередковані витрати: фінансування окупаційних адміністрацій, додаткові виплати Росгвардії за роботу на окупованих територіях, фінансування найманців, серед яких так звана група Вагнера. На підтримку затрат для війни має працювати і тил, який забезпечує логістику і доставку техніки на фронт, її відновлення і зняття зі зберігання, підготовку й відпочинок резервних сил, лікування поранених.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.