“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В Україні стартувала активна фаза реформи кібербезпеки
США виділять Україні 38 мільйонів доларів міжнародної технічної допомоги на розвиток кібербезпеки. Гроші підуть на реформу цієї сфери.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Facebook міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.
"Понад рік активної роботи - десятки складних переговорів, узгодження спільної концепції та планів - і днями, нарешті, проект остаточно зареєстрований в Кабміні. Мінцифри визначено бенефіціаром проекту, і я гарантую, що кожен цент міжнародної підтримки буде витрачено з максимальною ефективністю і результатом для країни. і ми будемо публічно звітувати про хід та витрати проекту ", - написав він.
Федоров також нагадав, що в Україні стартувала активна фаза реформи кібербезпеки. Зокрема, вже поміняли керівництво Держспецзв'язку, і почали розвиток державного кіберцентру.
"Ми прагнемо забезпечити централізацію і захист державної ІТ-інфраструктури та реєстрів. Повинні піти в небуття КСЗІ (папіреціь на п'ять років) та інші стандарти безпеки 90-х, натомість мають з'явитися сучасні моделі побудови і постійної підтримки безпеки ІТ-систем", - повідомив Федоров, підкресливши, що новий проект у співпраці з США має на меті підтримати всі ці завдання.