Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Санкції впровадили проти осіб та компаній, відповідальних за розробку та виготовлення іранських БПЛА
США та Європейський Союз 3 червня ввечері оголосили про нові санкції проти фізичних та юридичних осіб з Ірану. Під обмеження потрапили чотири іранські компанії та одна фізична особа. Усі вони причетні до розробки ударних безпілотників та передачі їх російським та близькосхідним терористам.
Як повідомляється на сайті Державного департаменту США, усі компанії пов'язані з іранською державною Rayan Roshd Afzar, яку Сполучені Штати вже піддали санкціям раніше. Також обмеження впровадили проти керівника Iran Aviation Industries Organisation – це дочірня компанія міністерства оборони Ірану.
Санкції були попередньо узгоджені з посадовими особами Європейського Союзу. В Держдепартаменті зазначили, що обмеження США та ЄС впровадили синхронно та скоординовано.
"Сполучені Штати вводять санкції проти чотирьох іранських компаній та однієї фізичної особи, пов’язаних із розробкою, виробництвом і поставками БПЛА, які режим Ірану надає Росії, а також воєнізованим проксі-угрупованням та партнерам з метою затягування конфлікту та дестабілізації регіону... Ми аплодуємо першому використанню нових повноважень ЄС щодо санкцій, націлених на дестабілізаційну поведінку Ірану та підтримку тероризму на Близькому Сході", — сказав спікер Держдепартаменту Метью Міллер.
Окрім Ірану, активно санкціями б'ють і по російським терористам. Наразі ЕС вже затвердив 13 пакетів санкцій проти Росії. Під обмеження згідно з останнім пакета потрапили 106 фізичних та 88 юридичних осіб. Тепер готується до погодження 14-й пакет.
США також регулярно розширює санкційний список. Але нещодавно стало відомо, що Сполучені Штати тимчасово дозволили грошові операції з підсанкційними банками РФ для розрахунків в енергетичній сфері. Йдеться про банки ВТБ, Альфа-банк, Радкомбанк, Росбанк, ВЕБ.РФ, Зеніт і банк Санкт-Петербург та Центробанк РФ. Відповідну ліцензію видав американський Мінфін. Вона діятиме шість місяців — до 1 листопада 2024 року з можливістю продовження.
Україна також запровадила санкції проти фізичних та юридичних осіб з РФ. Всі вони внесені до державного реєстру, який запрацював у лютому цього року. У ньому наразі знаходяться дані про 17 тисяч 202 особи та компанії, на які в Україні накладені обмеження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.