Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Малофєєв, який заперечує фінансування сепаратистів, потрапив під санкції США у 2014 році та звинувачений у їх порушенні вже у 2022 році
Суд у США дозволив прокуратурі конфіскувати 5,4 мільйона доларів, які належать російському олігарху Костянтину Малофєєву. Це відкриває шлях для подальшого передання цих коштів Україні. Він знаходиться під санкціями обох країн.
Про це пише Reuters. Малофєєв, який є власником телеканалу "Царьград ТВ", був звинувачений у фінансуванні сепаратизму в Криму й потрапив під санкції США у 2014 році.
Наприкінці 2022 року прокурори заявили в суді, що мають право конфіскувати гроші на рахунку Малофєєва в банку Sunflower у Денвері, оскільки він намагався перевести їх діловому партнеру всупереч санкціям США. Оскільки російський олігарх не оскаржив запит на конфіскацію, прокурори заявили, що кошти мають бути конфісковані за замовчуванням, і суд схвалив це рішення.
"Ці суми мізерні в порівнянні з ціною катастрофи, заподіяної росією народу та землі України, але внесок важливий", - заявив голова оперативної групи Міністерства юстиції США Ендрю Адамс.
Як зазначається на сайті НАЗК, Малофєєв тісно пов’язаний з сепаратистами на Сході України та в Криму. Він колишній роботодавець Олександра Бородая, колишнього так званого прем’єр-міністра "днр", і зустрічався з паном Сергієм Аксьоновим, так званим прем’єр-міністром Криму, під час періоду анексії півострова. Україна порушила кримінальне провадження за фактом його нібито матеріальної та фінансової підтримки сепаратистів. Крім того, він зробив низку публічних заяв на підтримку окупації Криму та приєднання України до складу росії та зокрема заявив у червні 2014 року, що "ви не можете включити всю Україну до складу росії. Можливо, Схід (України)".
Наприкінці 2022 року президент США Джозеф Байден підписав закон, що дозволяє Мін'юсту передавати частину конфіскованих активів Держдепартаменту для допомоги Україні. При цьому можливості влади США щодо використання цих коштів обмежені. За оцінкою Світового банку, на відновлення України, що постраждала під час російського повномасштабного вторгнення, потрібно щонайменше 350 мільярдів доларів. Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн також пропонувала направити на відновлення України заморожені активи російських олігархів та активи цб рф.
Нагадаємо, Україна конфіскувала активи російського олігарха Михайла Шелкова. Крім того, в Україні арештували майно російського олігарха Усманова.
Також Інформатор писав, що депутату держдуми рф, який має 11 квартир у Києві, повідомили про підозру.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.