Головна
Світ
09:28, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

Адміністрація президента США Джо Байдена готує новий пакет військової допомоги Україні на 1,1 мільярда доларів. Надання нової допомоги нашій державі для протистояння росії оголосять найближчим часом. Зокрема, Україна отримає додаткові системи HIMARS. Про це пише агентство Reuters з посиланням на заяви офіційних осіб США. Очікується, що в рамках цього пакету, використовуватимуть кошти Ініціативи сприяння безпеці України (USAI), виділені Конгресом, щоб дозволити адміністрації президента США закуповувати зброю у промисловості, а не передавати з наявних запасів Америки. В новому пакеті допомоги будуть пускові установки високомобільних артилерійських ракетних систем HIMARS та боєприпаси до них, різні типи систем боротьби з безпілотниками та радіолокаційні системи. Також допомога включатиме запчастини, навчання та технічну підтримку. "Сполучені Штати насторожено спостерігають за проведенням росією референдумів на окупованих територіях України. Вашингтон готує нові санкції проти росії, якщо москва анексує ці території після оголошення результатів референдуму. Президент Джо Байден засудив референдуми та пообіцяв, що Сполучені Штати ніколи не визнають результати", - пише видання Reuters. Що відомо про допомогу від США Загалом Сполучені Штати виділили близько 15,8 мільярда доларів на безпекову допомогу Україні з початку правління адміністрації Байдена. З 2014 року Сполучені Штати виділили приблизно 17,9 мільярда доларів на безпекову допомогу Україні та понад 15,1 мільярда доларів з початку повномасштабного вторгнення росії.  "Щоб задовольнити нові потреби України на полі бою, Сполучені Штати продовжуватимуть працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб надати Україні ключові засоби", - йдеться у повідомленні. Нещодавно США відреагували на погрози рф через можливі постачання ракет ATACMS в Україну. Представник Державного департаменту США Неда Прайс заявив, що США направляють озброєння в Україну тільки для захисту її території. Нагадаємо, Азербайджан продовжить надавати гуманітарну допомогу Україні. Крім того, Норвегія та Британія передадуть Україні мікродрони. Також Інформатор писав, що Іспанія вирішила не передавати ЗСУ танки Leopard 2. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

США готують новий пакет військової допомоги Україні на 1 млрд доларів

Читать на русском

Президент США Джо Байден засудив фейкові референдуми росії

Читать на русском
США готують новий пакет військової допомоги Україні на 1 млрд доларів

Президент США Джо Байден засудив фейкові референдуми росії

Адміністрація президента США Джо Байдена готує новий пакет військової допомоги Україні на 1,1 мільярда доларів. Надання нової допомоги нашій державі для протистояння росії оголосять найближчим часом. Зокрема, Україна отримає додаткові системи HIMARS.

Про це пише агентство Reuters з посиланням на заяви офіційних осіб США. Очікується, що в рамках цього пакету, використовуватимуть кошти Ініціативи сприяння безпеці України (USAI), виділені Конгресом, щоб дозволити адміністрації президента США закуповувати зброю у промисловості, а не передавати з наявних запасів Америки.

В новому пакеті допомоги будуть пускові установки високомобільних артилерійських ракетних систем HIMARS та боєприпаси до них, різні типи систем боротьби з безпілотниками та радіолокаційні системи. Також допомога включатиме запчастини, навчання та технічну підтримку.

"Сполучені Штати насторожено спостерігають за проведенням росією референдумів на окупованих територіях України. Вашингтон готує нові санкції проти росії, якщо москва анексує ці території після оголошення результатів референдуму. Президент Джо Байден засудив референдуми та пообіцяв, що Сполучені Штати ніколи не визнають результати", - пише видання Reuters.

Що відомо про допомогу від США

Загалом Сполучені Штати виділили близько 15,8 мільярда доларів на безпекову допомогу Україні з початку правління адміністрації Байдена. З 2014 року Сполучені Штати виділили приблизно 17,9 мільярда доларів на безпекову допомогу Україні та понад 15,1 мільярда доларів з початку повномасштабного вторгнення росії. 

"Щоб задовольнити нові потреби України на полі бою, Сполучені Штати продовжуватимуть працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб надати Україні ключові засоби", - йдеться у повідомленні.

Нещодавно США відреагували на погрози рф через можливі постачання ракет ATACMS в Україну. Представник Державного департаменту США Неда Прайс заявив, що США направляють озброєння в Україну тільки для захисту її території.

Нагадаємо, Азербайджан продовжить надавати гуманітарну допомогу Україні. Крім того, Норвегія та Британія передадуть Україні мікродрони.

Також Інформатор писав, що Іспанія вирішила не передавати ЗСУ танки Leopard 2.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.