Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Німецькі прокурори розслідують цю справу п'ять років
Прокуратура німецького міста Ітцего висунула звинувачення колишній співробітниці концентраційного табору. Секретарі та жінки-співробітники роками не потрапляли під суд, тому справа назвали рідкісним.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на «Європейську правду» і DW.
«Допомагала відповідальним за систематичне вбивство ув'язнених євреїв, польських партизан і радянських російських військовополонених», - йдеться в заяві прокуратури.
Їй інкримінують «сприяння вбивству більш ніж в 10 тисячах випадків», а також співучасть в замаху на вбивство в таборі.
Жінка працювала секретарем командира концтабору Штутгоф з червня 1943 до квітня 1945 року. Табір знаходився поблизу нинішнього Гданська. Там були вбиті не менше 65 тисяч людей
Німецькі прокурори розслідують цю справу з 2016 року. Особу жінки не розкривають, але відомо, що їй 95 років і живе вона неподалік від Гамбурга.
Раніше Інформатор повідомляв, що Україна і Німеччина в наступному році проведуть понад 50 оборонних заходів для інтеграції до НАТО .
Також повідомлялося, Німеччина відправила до Києва літак за 13 пораненими українськими бійцями .