Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
З 17 призначених до розгляду засідань по "справах Майдану" результативними були лише чотири
Європейський суд з прав людини оприлюднив рішення у п'яти справах щодо подій Майдану. В інших справах відклали засідання.
Про це йдеться в повідомленні "Адвокатської дорадчої групи",передає Інформатор .
Зокрема, викрадення і вбивство Юрія Вербицького, викрадення Ігоря Луценка.
ЄСПЛ вирішив, що мали місце порушення статті 2 Конвенції (право на життя), ст. 3 (Заборона катування), п.1 ст. 5 (право на свободу та особисту недоторканність), ст. 11 (Свобода зібрань та об'єднань) В рамках цієї справи ЄСПЛ встановив, що “тітушки” координувалися правоохоронцями - тобто державою. І вчиняли злочини фактично "за дорученням" держави.
Події з 30 листопада 2013 по 18 лютого 2014.
Зокрема за скаргами заявників: Андрія Рудчик, Олександри Ковальської, Андрія Соколенка, Романа Ратушного, Федора Лапія, які постраждали від дій беркутівців. Суд встановив, що були порушення ст. 3 (Заборона катування), ст. 11 (Свобода зібрань та об'єднань). Також в цій справі суд вирішив, що мало місце порушення конвенційних прав заявників під час подій: 1 грудня 2013 року, 23 січня 2014 року, 18 лютого 2014 року.
Кадуров і Смалій проти України
Кадурова затримали правоохоронці 5 грудня 2013 року - це порушення ст. 3 (Заборона катування), п.3 ст 5 (право на свободу та особисту недоторканність), ст. 8 (Право на повагу до приватного і сімейного життя).
Дубовцев та інші проти України
Їх заарештували 26 січня 2014 в місті Дніпро - це порушення п.1 ст. 5 (право на свободу та особисту недоторканність).
Воронцов та інші
Його затримання відбулося в Харкові - це порушення п.1 ст. 5 (право на свободу та особисту недоторканність).
З 17 призначених до розгляду засідань, результативними були лише 4. Причини відкладення засідань: перебування суддів на лікарняному і зайнятість в інших процесах, неявка захисників обвинувачених.
Громадські організації просять розблокувати заочні судові процеси щодо обвинувачених у справах Майдану, які втекли від правосуддя, а також у справах, пов'язаних зі збройним конфліктом в Україні з РФ.
Нагадаємо, 21 листопада 2013 року в центрі Києва розпочалася масова кількамісячна акція протесту в обмін на тимчасове послаблення українським урядом підготовки до підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. В ході акцій протесту в столиці і в регіонах країни загинули 106 осіб. Крім того, ДБР анонсувало щомісячні звіти по «справах Майдану».
Також Інформатор писав, що генеральний прокурор України Ірина Венедиктова поділилася інформацією про результати розслідування справ Майдану.