Спікер Джонсон заявив, що готовий ризикнути карʼєрою через допомогу для України

Голова Палати представників дав зрозуміти, що законопроєкт про підтримку України має високі шанси бути ухваленим

Допомога Україні від США
Задля надання допомоги Києву Джонсон навіть готовий "ризикнути кар'єрою"

Сьогодні є критично важливим допомогти Україні. Задля цього спікер Палати представників США Майк Джонсон навіть готовий ризикнути кар'єрою. Він упевнений, що робить все правильно. 

Про це Джонсон розповів під час пресконференції. Його слова наводить видання С-Span.

За переконанням Джонсона, наразі настав критичний та історичний момент. США зобов'язані допомогти Україні, проголосувавши відповідний законопроєкт. Заради цього спікер навіть готовий ризикнути кар'єрою.

"Історія судить нас за те, що ми робимо. Зараз критичний час, критичний час на світовій арені. Я міг би прийняти егоїстичне рішення і вчинити по-іншому, але я роблю те, що вважаю за правильне. Я вважаю, що надання допомоги Україні зброєю зараз критично важливо. Я справді так вважаю", — зазначив Джонсон.

Також політик заявив, що хотів би "послати в Україну кулі, а не американських хлопців". Джонсон розповів про свого сина, який збирається стати військовим вступає до військово-морської академії США цього року. Спікер занепокоєний тим, що РФ може напасти на НАТО.

"Я справді вірю даним розвідки та брифінгам, які ми отримували... Я вважаю, Сі (Сі Цзіньпін, голова КНР — ред.), Володимир Путін та Іран — це вісь зла. Я думаю, що вони координують свої дії. Я думаю, що Володимир Путін продовжував би маршувати Європою, якби йому дозволили. Я думаю, що він може піти на Балкани", - сказав Джонсон.

Голосування за законопроєкт з приводу допомоги Україні, нагадаємо, пройде вже цієї суботи, 20 квітня. 

Американська допомога Україні

Нагадаємо, що після багатьох місяців бюрократичної та іншої тяганини на голосування в Палату представників нарешті виноситься законопроєкт про військову та іншу допомогу Україні з боку США. В ньому йдеться про ракети ATACMS та понад 60 мільярдів доларів підтримки - однак з нюансами.

"Інформатор" раніше докладно розбирав статті витрат закону, який планують голосувати в суботу. Зазначимо також, що аналогічний документ Сенат США ухвалив ще в лютому. Однак для рішення потрібні обидві палати, тому закон "завис" у нетрях внутрішньополітичних розборок Конгресу. 

Ми вже писали про реакцію Байдена на законопроєкт Джонсона. Президент США закликав скоріше ухвалити його та заявив, що обов'язково одразу ж підпише документ.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube