"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Запуск ракети відбувся із космодрому 40 (SLC-40) на станції космічних сил на мисі Канаверал у Флориді
У вівторок, 1 грудня, космічна компанія SpaceX, засновником якої є Ілон Маск, провела черговий успішний запуск своєї ракети. На цей раз ракета Falcon 9 вивела на орбіту італійський телекомунікаційний супутник COSMO-SkyMed FM2.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-аккаунт компанії.
Запуск ракети відбувся із космодрому 40 (SLC-40) на станції космічних сил на мисі Канаверал у Флориді. Ракета стартувала о 01:11 за київським часом. Варто зазначити, що SpaceX 4 рази переносила цей запуск - причиною цього були несприятлива погода та судно, що з'явилося в зоні запуску.
Вже через 2 хвилини та 25 секунд польоту верхня частина з носовим обтічником відокремилася від основного ступеня, а ракета Falcon 9 вирушила на Землю. Через 3 хвилини та 54 секунди після старту від ракети відокремився носовий обтічник, і основна частина із супутником вирушила на проєктну орбіту.
Після 7 хвилин 54 секунд польоту перша частина ракети Falcon 9 успішно приземлилася в зоні посадки Landing Zone 1. Це був третій запуск та посадка цієї ракети-носія, яка раніше забезпечувала запуск Arabsat-6A та STP-2.
Через 1 годину та 10 секунд польоту супутник COSMO-SkyMed FM2 відокремився від ракети та вирушив на проєктну орбіту. Програма Cosmo-SkyMed фінансується Італійським космічним агентством, Міністерством оборони та Міністерством освіти, університетами та науковими дослідженнями Італії. Система складається з двох супутників, призначених для спостереження за Землею за допомогою радару із синтезованою апертурою. Такий тип радару використовують для реєстрації зображення об'єкта, наприклад ландшафту — незалежно від метеорологічних умов та ступеня природного освітлення місцевості з роздільною здатністю на рівні аерофотознімків.
Раніше ми повідомляли, що ракета SpaceX може врізатись у Місяць.
Також писали про те, що український супутник «Січ» має проблеми на орбіті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.