У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
В ДБР кажуть, що вже затримано прикордонника, який сприяв незаконному перетину кордону і встановлюють повне коло причетних
Колишній співвласник "Приватбанку" Геннадій Боголюбов, про втечу якого з України повідомляли ЗМІ, заявляє, що мав на це законні підстави. Зокрема законність перетину держкордону пояснюється тим, що Боголюбов старше 60 років і має сім дітей, п'ятеро з яких - неповнолітні.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на коментар пресслужби Боголюбову виданню "Українська правда". Там також додали, що в нього немає обмежень, які б заважали перетину кордону.
"Геннадій виїхав з країни як громадянин України із дотриманням всіх норм та законів. Правила перетину кордону в умовах воєнного стану дозволяють виїжджати чоловікам віком старше 60 років, а також тим, хто утримує троє і більше неповнолітніх дітей. Бізнесмен має всі законні підстави для перетину кордону: вік 62 роки, 7 дітей, 5 з яких – неповнолітні", - йдеться в повідомленні.
Також там повідомили, що Боголюбов виїхав потягом Київ-Хелм, і що він під час повномасштабного вторгнення кілька разів вже перетинав кордон.
Водночас в ДБР кажуть, що втеча бізнесмена є предметом розслідування. Зокрема співрозмовник УП в правоохоронних органах заявив, що вже затримано одного з прикордонників, який пропустили Боголюбова "за фактом сприяння у незаконному перетині державного кордону".
Повідомляється, що зараз встановлюється повне коло причетних до виїзду. При цьому офіційно виданню у Бюро з цього приваду коментарів не надали.
Геннадій Боголюбов - український підприємець, мільярдер, співзасновник і співвласник групи "Приват". Після націоналізації "ПриватБанку" Боголюбов разом з Коломойським став об'єктом численних юридичних розслідувань, пов'язаних з виведенням коштів з банку та іншими фінансовими махінаціями.
Раніше Боголюбов неодноразово звертався до суду з метою повернути акції "ПриватБанку", що належали бізнесмену до націоналізації (33,2525% акцій станом на день націоналізації - 18 грудня 2016 року).
4 грудня 2018 року суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова. Наказ про арешт активів був виданий на підставі детальних доказів, наданих суду, з яких випливає, що Коломойський і Боголюбов шляхом проведення ряду незаконних операцій вивели з банку майже 2 млрд дол., в результаті чого кошти переказали компаніям, які їм таємно належали або перебували під їх контролем.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.