"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
БЕБ готує Боголюбову підозру в справі "ПриватБанку", ймовірно, саме це стало причиною втечі
Соратник олігарха Ігоря Коломойського та колишній співвласник "ПриватБанку" Геннадій Боголюбов втік з України. Він незаконно виїхав за підробленими документами. Зараз він перебуває в Австрії.
Про це пише "Українська правда" з посиланням на співрозмовників в Офісі генпрокурора та в бізнесових колах. Відомо, що Боголюбов покинув Україну в ніч на 24 червня поїздом Київ - Хельм.
Причиною втечі називають те, що БЕБ готує йому підозру в справі "ПриватБанку". Боголюбов виїхав з країни за підробленими документами, але у Польщу в’їхав за особистими. Наразі бізнесмен в Австрії. Важливо наголосити, що йому - 62 роки, тобто, він не підлягає мобілізації та забороні на виїзд через це.
"Також за даними джерел, 6 липня взяли під варту прикордонника, який йому забезпечив виїзд", - пише УП.
Геннадій Боголюбов - український підприємець, мільярдер. Співзасновник і співвласник групи "Приват". Після націоналізації "ПриватБанку" Боголюбов разом з Коломойським став об'єктом численних юридичних розслідувань, пов'язаних з виведенням коштів з банку та іншими фінансовими махінаціями.
Раніше Боголюбов неодноразово звертався до суду з метою повернути акції "ПриватБанку", що належали бізнесмену до націоналізації. Зокрема, Боголюбов просив суд витребувати з володіння держави 33,2525% акцій, що належали йому на праві приватної власності станом на день націоналізації - 18 грудня 2016 року.
А 4 грудня 2018 року суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова. Наказ про арешт активів був виданий на підставі детальних доказів, наданих суду, з яких випливає, що Коломойський і Боголюбов шляхом проведення ряду незаконних операцій вивели з банку майже 2 млрд дол, в результаті чого кошти переказали компаніям, які їм таємно належали або перебували під їх контролем.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.