Сьомий тур Прем'єр-ліги: «Зоря» розгромила «Рух», «Колос» та «Минай» влаштували гольову перестрілку

Перемога над «Рухом» стала для «Зорі» 190-ю за всю історію виступів у чемпіонатах України.

Про перебіг подій в матчах і результати туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор .

У неділю, 25 жовтня, трьома матчами завершилася програма сьомого туру УПЛ. У першому матчі дня «Інгулець» приймав «Маріуполь». Господарі активніше провели стартові хвилини і створили два моменти біля воріт «Маріуполю». Спочатку Янаков пробив поруч зі штангою, а потім удар Бартуловича зі штрафного в правий верхній кут воротар «Маріуполя» Євген Гальчук перевів на кутовий. Але саме після подачі цього кутового господарі вийшли вперед. Козак навісив у воротарський майданчик, і Балан ударом головою відправив м'яч у сітку.

А через дві хвилини «Маріуполь» зрівняв рахунок. Бондаренко зробив прохід від центру поля, віддав на Горбунова, і отримавши м'яча назад, точно пробив в дальній кут. У час, що залишився до кінця першого тайму свої моменти не реалізували Чоботенко і Танковський у «Маріуполя», і Козак у «Інгульця».

Початок другого тайму пройшов за переваги команди гостей, але спочатку Биков пробив над поперечиною, а потім Сікан промахнувся з близької відстані. У «Маріуполя» і надалі було більше можливостей забити переможного м'яча, проте гравці команди з берегів Азовського моря свої моменти не реалізували.

У Ковалівці місцевий «Колос» приймав закарпатський «Минай». На 17-й хвилині кутовий біля воріт «Колосу» завершився одинадцятиметровим. М'яч потрапив у руку Костишина, і арбітр вказав на «точку». Пенальті ударом по центру воріт реалізував Нурієв. Але не минуло й двох хвилин, як господарям вдалося зрівняти рахунок. Богданов навісив зі штрафного, і Мілько
який вискочив з-за спин захисників, відправив м'яч у ворота «Миная».

На 62-й хвилині «Минай» заробив штрафний на лівому фланзі. Саків подав на лінію воротарського майданчика і Шиндер ударом головою відправив м'яч у ворота «Колосу». Але «Колос» знову швидко відновив рівновагу. Ісаєнко, отримавши передачу від Селезньова, п'ятою віддав на Мамаду Данфа, який точно пробив в дальній кут. У кінцівці поєдинку обидві команди намагалися забити переможний гол, але змінити рахунок нікому не вдалося.

У заключному матчі сьомого туру «Зоря» в Запоріжжі приймала «Рух». Зі стартових хвилин матчу «Зоря» володіла ігровою і територіальною перевагою, «Рух» періодично тікав у контратаки. Одна з них могла закінчитися взяттям воріт, але надійно зіграв голкіпер «Зорі» Василь, відбивши небезпечний удар Бойчука. Гра проходила в основному на половині поля гостей, але забити «Зорі» ніяк не вдавалося, та й «стовідсоткових» моментів підопічні Віктора Скрипника до перерви не створили. На останній хвилині першого тайму червону картку отримав гравець «Руху» Гагун за грубий підкат ззаду проти Вернидуба.

На 48-й хвилині другу жовту картку отримав Мартинюк, залишивши команду гостей удев'ятьох. І вже через чотири хвилини «Зоря» реалізувала чисельну перевагу. Хомченовський навісив з флангу, і Гладкий ударом головою відправив м'яч у дальній кут воріт. Другий м'яч «Зоря» провела на 76-й хвилині. Перович пробив в штангу, але м'яч відскочив до Кочергіна, який вразив уже порожні ворота. А в кінці матчу «Зоря» забила ще двічі. Спочатку на 88-й хвилині Іванисеня з лінії воротарського розстріляв ворота «Руху», а на другій компенсованій хвилині Аллахьяр зробив прохід від центральної лінії і ударом в дальній кут встановив остаточний рахунок в матчі.

Матчі, зіграні 25 жовтня:

• «Інгулець» - «Маріуполь» 1: 1 (Балан, 6 - Бондаренко, 8);
  • «Колос» - «Минай» 2: 2 (Мілько, 19, Мамаду Данфі, 63 - Нурієв, 17 (з пенальті), Шиндер, 62);
  • «Зоря» - «Рух» 4: 0 (Гладкий, 52, Кочергін, 76, Іванисеня, 88, Аллахьяр, 90 + 2).

Поєдинки восьмого туру Прем'єр-ліги відбудуться 30 і 31 жовтня, а також 1 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли результати матчів сьомого туру УПЛ, зіграних 24 жовтня,а також про поєдинки баскетбольної Суперліги .