Музикант продовжує боротися з наслідками травм та хворобою Паркінсона
Музиканту Оззі Осборну хворобу Паркінсона діагностували ще у 2020 році. На початку 2023-го Оззі оголосив про те, що завершує гастрольну діяльність. Наразі він докладніше розповів про свій стан здоров'я в інтерв'ю з Rolling Stone UK.
«У кращому разі, у мене залишилося 10 років, а коли ти стаєш старшим, час набирає швидкість. Мені подобається ідея, що якщо у тебе невиліковна хвороба, ти можеш поїхати кудись у Швейцарію і швидко все вилікувати», – зізнався співак.
Оззі додав, що він не боїться смерті, але хоче уникнути «довгого, болючого та жалюгідного існування».
Раніше музикант розповів, як живе із хворобою Паркінсона.
«Вам здається, що ви підіймаєте ноги, але нога не рухається. У мене таке відчуття, що я ходжу у свинцевих чоботях», – зізнався Оззі.
Також він розповів, що на постійній основі приймає антидепресанти, які підтримують його стан у відносній нормі. Проте антидепресанти мають один неприємний побічний ефект, з яким велелюбному Осборну важко змиритися. За словами музиканта, всі антидепресанти, які він коли-небудь приймав, пригнічуючи його статеву функцію.
«З ними одна проблема – вони миттєво знищують сексуальний потяг», – поділився він.
37-річний син Осборна Джек засумнівався, що це справедливо для всіх таких лікарських засобів.
«Вони впливають як на чоловіків, так і на жінок, гадаю. Але це все ж таки не гарантовано, просто можливий побічний ефект», – сказав він.
У вересні 2023 року Оззі Осборн перед черговою операцією розповідав про стан свого здоров'я. За словами музиканта, його мучать страшні болі. Осборн також пояснив, що він мав четверту за чотири роки операцію, необхідну для ліквідації наслідків травм, які він отримав через падіння з квадроцикла близько 20 років тому.
Серед причин, що викликають хворобу Паркінсона, зазвичай називають старіння, спадковість, токсини, вірусні інфекції, атеросклероз судин головного мозку, тяжкі та повторні черепно-мозкові травми, тривалий прийом деяких препаратів. У людей, які страждають на паркінсонізм, спочатку перестають працювати м'язи обличчя, і воно перетворюється на мляву маску. Потім відмовляють руки чи ноги, і хворий може нерухомо застигнути посеред проїжджої частини. Зрештою той, що страждає на хворобу Паркінсона, не може обійтися без доглядальниці, стає тягарем родичам і повільно йде з життя. У випадку з зірками їхні долі стають предметом громадського обговорення.
Боксер Мухаммед Алі боровся із хворобою Паркінсона останні 32 роки свого життя. Стільки ж живе із цим захворюванням актор Майкл Джей Фокс. Влітку 2022 року хворобу Паркінсона було діагностовано у кінорежисера Ларса фон Трієра.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.