“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Найближчим часом Україна отримає ще більше літаків
Словаччина передала Україні винищувачі МіГ-29. Наразі відомо про передачу перших чотирьох літаків. Проте це лише "перша партія", тож найближчим часом очікується ще одне постачання.
Інформація про це з'явилася на офіційному порталі Міністерства оборони Словаччини. Відомо, що перекиданням винищувачів займалися українські пілоти. Також їм в цьому допомагали Військово-повітряні сили Словаччини.
Міністр оборони Словаччини Ярослав Надь подякував усім причетним за професійну роботу. За його словами, Словаччина таким жестом показала, що вона на правильному боці, а також "вписалася великими літерами в сучасну світову історію".
Загалом Словаччина передає Україні 13 винищувачів радянського виробництва. Очікується, що решта літаків буде передана Україні вже найближчим часом. Проте наразі деталі не розголошуються.
Варто зазначити, що винищувачі МіГ-29 озброєні гарматою калібром 30 мм, боєзапас якої становить 150 снарядів. Такі літаки здатні підвісити до шести ракет класу повітря-повітря. Крім того, осколкові авіабомби та міни також входять до складу бомбардувального озброєння цих винищувачів.
Велика Британія заявила про готовність передати Україні боєприпаси зі збідненим ураном Challenger 2. Слід підкреслити, що ця зброя не належить до ядерної. При цьому такі боєприпаси можуть викликати суттєві руйнування будь-яких перешкод.
Німеччина та Литва теж оголосили про нові пакети військової допомоги для України. Ці держави передадуть нашим військовим реактивні системи залпового вогню, а також снаряди для артилерії.
Нагадаємо, раніше генеральний секретар НАТО закликав світову спільноту готуватися до довготривалої підтримки України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.