Головна
Україна
11:55, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

Усі обіцянки росіян були успішно забуті. Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Інформатор. Рашисти знову навмисно скорочують обєми та кількість отримувачів гуманітарної допомоги, аби змусити маріупольців піти на громадські роботи. З 15 серпня отримувати хоч щось (та й те допомогою назвати складно) будуть лише соціально-незахищені категорії населення, а також безробітні з обліку центру зайнятості так званої . Усе просто або йди в центр зайнятості, та віддавай свої дані, або йди на роботи з розбору завалів, і молися, аби не підірватися на снаряді, бо розмінування ніхто не проводив. Оголошення про обмеження гуманітарки. Джерело - Петро Андрющенко Триває й рашистська прихована мобілізація. Знову посилюється реклама так званої поліції днр, мнс днр і т.д. Нічого не треба тільки бажання. Хоча, може трохи й дадуть посидіти псевдорятівником, а потім одразу на фронт, і варіантів на вибір не буде. Усе аби загнати на фронт більше гарматного м Оголошення про псевдонабір до "міліції днр".Джерело - Петро Андрющенко Рашисти в місті запустили процес . У місті починають з комерційної нерухомості. У будь-якому випадку, власників у підсумку примусять або віддати бізнес, або правом власності. Оголошення про "інтентаризацію" майна.Джерело - Петро Андрющенко Зафіксовано і перший факт зворотної депортації з рф. Людей засилають назад до Маріуполя з російського Пскова. У суботу 60 маріупольців псевдодобровільно посадили до потягів та відправили до Ростова. Там їх зустрінуть та відвезуть додому. Більшість з них навіть вцілілого житла не має, аби повертатися. Це все для того, аби потім кричати про те, що маріупольці наче радо повертаються додому. Що там у реальності коїться начхати, головне, що в новинах усе добре та чудово. Раніше ми писали про примусову паспортизацію: як діяти українцям на тимчасово окупованих територіях. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Скорочення гуманітарки, прихована мобілізація та зворотня депортація з рф: ситуація в Маріуполі

Читать на русском
Скорочення гуманітарки, прихована мобілізація та зворотня депортація з рф: ситуація в Маріуполі

Рашисти продовжують знущання над місцевими

Усі обіцянки росіян були успішно забуті.

Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, – передає Інформатор.

Рашисти знову навмисно скорочують об’єми та кількість отримувачів гуманітарної допомоги, аби змусити маріупольців піти на «громадські роботи». З 15 серпня отримувати хоч щось (та й те допомогою назвати складно) будуть лише соціально-незахищені категорії населення, а також безробітні з обліку центру зайнятості так званої «днр». Усе просто – або йди в центр зайнятості, та віддавай свої дані, або йди на роботи з розбору завалів, і молися, аби не підірватися на снаряді, бо розмінування ніхто не проводив. 

Оголошення про обмеження гуманітарки. Джерело - Петро Андрющенко


Триває й рашистська прихована мобілізація. Знову посилюється реклама так званої «поліції днр», «мнс днр» і т.д. Нічого не треба – тільки бажання. Хоча, може трохи й дадуть посидіти псевдорятівником, а потім одразу на фронт, і варіантів на вибір не буде. Усе аби загнати на фронт більше гарматного м’яса. 

Оголошення про псевдонабір до "міліції днр". Джерело - Петро Андрющенко


Рашисти в місті запустили процес «приватизації». У місті починають з «інвентаризації» комерційної нерухомості. У будь-якому випадку, власників у підсумку примусять або віддати бізнес, або «поділитися» правом власності. 

Оголошення про "інтентаризацію" майна. Джерело - Петро Андрющенко


Зафіксовано і перший факт зворотної депортації з рф. Людей засилають назад до Маріуполя з російського Пскова. У суботу 60 маріупольців псевдодобровільно посадили до потягів та відправили до Ростова. Там їх зустрінуть та відвезуть додому. Більшість з них навіть вцілілого житла не має, аби повертатися. Це все для того, аби потім кричати про те, що маріупольці наче «радо повертаються додому». Що там у реальності коїться – начхати, головне, що в новинах усе добре та чудово. 
 

Раніше ми писали про примусову паспортизацію: як діяти українцям на тимчасово окупованих територіях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.