У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Декільком областям через постійні обстріли доводило "повертати" світло не один раз
ДТЕК у листопаді відновила роботу пошкоджених електромереж та відновили електропостачання більше ніж 1 млн сімей у 1104 населених пунктах Київської, Донецької та Дніпропетровської областей.
Про йдеться в повідомленні пресслужби компанії.
"Через часті обстріли деяким із них електропостачання доводилося відновлювати кілька разів протягом місяця", - йдеться в повідомленні.
За листопад енергетикам "ДТЕК" спільно з рятувальними службами та НЕК "Укренерго" вдалося повернути світло для 395 тис. сімей Києва і 324 тис. клієнтів Київської області.
"Не менше шкоди ворог завдав енергетичній інфраструктурі на Дніпропетровщині. За листопад "ДТЕК" повернув світло 110 тис. сімей області. І роботи щодня тривають", - зазначили в компанії.
Проте найінтенсивніші обстріли та бойові дії відбуваються в Донецькій області. За місяць фахівці енергохолдингу відновили електропостачання 205 тис. абонентів у регіоні.
"За дев'ять місяців війни енергетики "ДТЕК" повернули світло вже 5,8 млн сімей у Київській, Дніпропетровській, Одеській, Донецькій областях і в місті Києві. Незважаючи на регулярні обстріли, наші фахівці продовжують працювати та відновлювати зруйновані мережі відразу, як отримують дозвіл Збройних сил України та ДСНС", - говорить генеральнйий директор "ДТЕК Мережі" Олександр Фоменко.
За його словами, наразі шість бригад енергетиків працюють над відновленням мереж на деокупованих територіях Херсона.
Якщо в енергетичній системі є якийсь дефіцит, його бачить "Укренерго" як оператор всієї енергосистеми. Цей дефіцит розподіляють на кожну область пропорційно її споживанню. Наприклад, Сумська область може споживати не більше за 300 чи 400, чи 200 мегаватів.
Під цей ліміт потужності складають списки споживачів, які будуть почергово відключатися від мережі на декілька годин. Кількість цих годин залежить від обсягу дефіциту, який є в енергосистемі та відповідно, у конкретній області. Станом на 2 грудня дефіцит складає приблизно 27% в енергосистемі.
Нагадаємо, за розповсюдження фото і відео обстрілів в Україні будуть жорстко карати. Крім того, в УЗ розповіли, чи скасовуватимуть потяги у разі нових блекаутів.
Також Інформатор писав, чи планують українці у разі блекауту змінювати місце проживання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.