"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Іспити проходили з 7 до 20 червня. Крім України, тестування відбулися майже в усіх країнах Європи, а також в Азербайджані, Туреччині, Канаді та США.
Загалом тестування проходило у 47 містах 30 країн світу. За попередніми результатами понад 10 тисяч вступників з 260 тисяч не впоралися з математикою.
Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).
Згідно з результатами основних сесій національного мультипредметного тестування (НМТ) з обов’язкових предметів, 253 вступники не склали української мови (це менше ніж 0,1% з-поміж 260 тисяч 381 учасника). Результати ж вищі ніж 180 балів отримали із цього предмета 13 тисяч 760 учасників (понад 5%).
«Завалили» математику 10 тисяч 755 вступників з понад 260 тисяч учасників НМТ. Це приблизно 4% від загальної кількості. Натомість 8475 (дещо більше ніж 3 %) отримали високі результати - від 181–200 балів.
«На жаль, є поодинокі випадки, коли успішні в школі учні отримали низькі результати НМТ. Це могло статися через надмірний психологічний стрес, хвилювання. Такі приклади не можна використовувати як системну ознаку, натомість варто намагатися вивчити причини кожної ситуації, щоб допомогти вступникам у наступні роки», - йдеться у повідомленні центру оцінювання.
В УЦОЯО поскаржилися на постійні хакерські атаки, через що не вдавалося відразу зайти до системи та потрібно було перезавантажуватися. Проте вступників заспокоїли: всі внесені відповіді збереглися.
«Сподіваємося, що вступники, які мали труднощі з роботою тестувальника, що могли вплинути на їхні результати, вчасно подали відповідні заяви й зможуть узяти участь у додаткових сесіях НМТ», - заявили в центрі оцінювання.
Також під час підбиття попередніх підсумків згадали тих вступників, які намагалися списати чи використати допомогу репетиторів. Через ігнорування правил вони не зможуть цьогоріч подати заяви до вишів.
Загалом 77 учасників не отримали результати тестування через використання під час НМТ мобільних телефонів, 6 — через «шпаргалки», 5 — за невиконання вимог і вказівок щодо процедури проходження тестування та 1 — за використання мережі інтернет.
«В межах основної сесії мав місце випадок проходження тестування іншою особою замість учасника, який у цей час перебував у ТЕЦ. IP-адреси, з яких здійснювали входи до системи тестування ззовні, було встановлено, тож результати цієї особи анульовано, а отже, використати їх для вступу вона не зможе», - підсумували результати іспитів в центрі оцінювання.
Інформатор писав, що потрібно робити після проходження НМТ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.