“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Для встановлення цього показника серед жителів країни провели опитування
24 лютого з’явилися результати всеукраїнського опитування про ставлення українців до потенційних ударів по різним об’єктам на території росії. Загалом, 90% жителів нашої країни вважають, що бавовни в рф має бути більше. Проте, думки сильно розділилися в питанні того, по яким об’єктам треба завдавати ударів.
Результати опитування випустили на сайті Київського міжнародного інституту соціології. Його проводили по території України шляхом телефонних інтерв’ю. Результати дослідження показали, що 90% респондентів виступають за те, аби вибухів на росії було більше.
Таким чином, з цих 90% українців, що підтримують удари по росії, цілі для цих обстрілів обирали наступні:
Крім цього, тільки 7% українців категорично виступили проти ударів по рф. Здебільшого таке рішення приймалося через острахом ескалації ситуації через такі обстріли. Звичайно, незначна частина опитаних може притримуватися проросійських поглядів, чого неможливо встановити в подібному дослідженні.
Опитування проводили з 14 по 22 лютого 2023 року. Його проводили за допомогою телефонних інтерв’ю. Загалом опитано 2 002 респонденти на всій території України (крім АР Крим та тимчасово окупованих до 24 лютого 2022 року).
У попередніх опитуваннях встановлено, що 87% українців виступили проти будь-яких територіальних поступок росії. Такий вибір наші громадяни роблять навіть з урахуванням того, що через це війна може тривати довше. Водночас, тільки 9% громадян прямо підтримали можливість віддати частину територій в обмін на можливий мир.
Крім цього, дві третини жителів нашої країни оцінили 2022 рік, як період погіршення свого матеріального становища. Близько третини населення взагалі втратила роботу. Проте, майже у 40% громадян (проти 14% наприкінці 2021) тепер мають впевненість у майбутньому.
Нагадаємо, що Україна має двопалатну підтримку в Конгресі США — Білий дім.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.