Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
В Україні знизився рівень міграції
В Україні 78,5 % опитаних громадян оптимістично оцінюють майбутнє нашої країни. Також 88% українців вірять в хороше майбутнє саме їхньої громади. Такі показники є попри повномасштабну війну й викликані нею соціальні, економічні та енергетичні проблеми. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
«Ми не очікували таких позитивних результатів дослідження, бо розуміємо, як важко людям говорити про хороше, коли на фронті гинуть люди, коли чи не щодня лунають тривоги, коли є перебої з електроенергією, а значить і з доступністю до важливих послуг. Але ми ще раз переконалися, що в Україні сформувалося стале позитивне відношення і великі очікування від запропонованої децентралізованої моделі місцевого самоврядування, коли більшість питань вирішуються в громадах. Для нас важливо цю довіру зберегти і розвинути наступними рішеннями, а очікування людей реалізувати в ході післявоєнного відновлення країни», – розповів заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.
Результати дослідження також показують, що в Україні знизився рівень міграції. Так, більшість людей воліють залишатися там, де живуть зараз – 91% українців не збираються переїжджати з нинішнього місця проживання. А серед тих, хто все ж збирається, 71% говорять про переїзд у межах України (найбільше – на захід країни або «додому»), тільки 20% – за кордон.
У нещодавньому опитуванні українці відповіли, яким бачать майбутнє України. Майже 90 % громадян вважають, що через 10 років наша країна буде квітучою країною у складі ЄС. При цьому серед них 63% повністю поділяють такий погляд, а скоріше погоджуються - 26%. Натомість лише 5% українців мають песимістичні очікування. На їхню думку, через 10 років Україна буде країною зі зруйнованою економікою і великим відтоком людей.
Раніше ми писали, наскільки впали доходи українців під час війни. Також українці відповіли, чи готові до тривалих блекаутів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.