Головна
Україна
Події
15:20, 25 Серпня
Информатор UA

Интро

Близько 80 мирних мешканців Мелітополя знаходяться у полоні окупантів. Фільтраційних таборів у місті немає, людей утримують в слідчих ізоляторах.  Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Інформатор.  "За останньою інформацією, в полоні перебувають близько 80 людей. Хтось із них перебуває на трудових виправних роботах: риє окопи, це змушують робити рашисти. Хтось зазнає тортур, перебуваючи у слідчих ізоляторах (відділ поліції, військомат, військова частина), яких щонайменше три на території міста Мелітополя. А когось вже етапували до Сімферополя та Москви", – сказав Федоров. Він зазначив, що ситуація надскладна і по багатьох людях, які перебувають в полоні, немає жодної інформації про їхнє місце перебування. За його словами, на території Мелітополя немає фільтраційних таборів, але такий табір є на в'їзді до окупованого Криму. "Там проходять фільтрацію: люди в клітці можуть сидіти по 8-10 годин, доки їх опитують, перевірять їхні документи. Такий самий фільтраційний табір рашисти планують збудувати й у Василівці - це єдиний пункт сполучення між тимчасово окупованою територією та територією, яка є підконтрольною Україні. Це міст, який з'єднує всі чотири області - Луганську, Донецьку, Запорізьку та Херсонську. Це єдиний шлях для виїзду", – уточнив Федоров. Нагадаємо, у полоні окупантів знаходяться понад 100 жінок з "Азовсталі". Крім того, в Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф.  Також Інформатор писав, як в Україні шукають безвісти зниклих та загиблих за ДНК. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Скільки мирних мешканців Мелітополя в полоні чи є фільтраційні табори у місті

Читать на русском

У місті залишається близько 60-70 тисяч мирних жителів

Читать на русском
Скільки мирних мешканців Мелітополя в полоні чи є фільтраційні табори у місті

У місті залишається близько 60-70 тисяч мирних жителів

Близько 80 мирних мешканців Мелітополя знаходяться у полоні окупантів. Фільтраційних таборів у місті немає, людей утримують в слідчих ізоляторах. 

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Інформатор

"За останньою інформацією, в полоні перебувають близько 80 людей. Хтось із них перебуває на трудових виправних роботах: риє окопи, це змушують робити рашисти. Хтось зазнає тортур, перебуваючи у слідчих ізоляторах (відділ поліції, військомат, військова частина), яких щонайменше три на території міста Мелітополя. А когось вже етапували до Сімферополя та Москви", – сказав Федоров.

Він зазначив, що ситуація надскладна і по багатьох людях, які перебувають в полоні, немає жодної інформації про їхнє місце перебування. За його словами, на території Мелітополя немає фільтраційних таборів, але такий табір є на в'їзді до окупованого Криму.

"Там проходять фільтрацію: люди в клітці можуть сидіти по 8-10 годин, доки їх опитують, перевірять їхні документи. Такий самий фільтраційний табір рашисти планують збудувати й у Василівці - це єдиний пункт сполучення між тимчасово окупованою територією та територією, яка є підконтрольною Україні. Це міст, який з'єднує всі чотири області - Луганську, Донецьку, Запорізьку та Херсонську. Це єдиний шлях для виїзду", – уточнив Федоров.

Нагадаємо, у полоні окупантів знаходяться понад 100 жінок з "Азовсталі". Крім того, в Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф. 

Також Інформатор писав, як в Україні шукають безвісти зниклих та загиблих за ДНК.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.