Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
В квітні деякі торгові точки знову підвищили ціни на каву
Українські мережі супермаркетів раптово почали підвищувати ціни на каву всіх марок, цукор та навіть вершки. Здорожчання не таке вже й значне, але прогнозується, що воно не зупиниться. Яка зараз вартість продуктів для ранкового сніданку?
З початку квітня вартість кави зросла. В українських мережах супермаркетів середня ціна упаковки розчинної кави вагою 120 грамів тепер складає більше ніж 170 гривень.
Справа в тому, що в період від січня по березень 2023 року, всі марки розчинної кави вже додали в ціні. Якщо у січні 2023 року середня ціна кави розчинної становила 148,64 грн. за упаковку 120 грамів, то вже в лютому ціна зросла до 169,61 грн. Станом на 1 лютого 2022 року середня вартість кави була 108,73 грн. Тобто за рік кава подорожчала на понад 60 гривень.
Але вже в квітні деякі торгові точки знову підвищили ціни на каву . Тож середня вартість упаковки розчинної кави вагою 120 грамів тепер коштує 174,09 гривні.
Окрім цього, в березні також дещо подорожчав цукор. Вартість цього продукти вже кілька місяців поспіль залишалася незмінною чи навіть дещо знижувалася. Ще в лютому цього року кілограм цукру в середньому коштував 33,67 гривні, в березні вже трохи дорожче - 34,23 гривні. У квітні зберігається тенденція до зростання.
Варто також згадати про молочну продукцію, без якої чимало людей не уявляють своєї кави. Наразі вершки додали в ціні близько двох гривень. Ще в лютому 200 гр упаковка вартувала 21,85 гривні, в березі — 23,92 гривні. Цього місяця вартість цього молочного продукту може зросте ще на гривню-дві.
Раніше ми писали про те, у скільки українцям обійдеться цього року святковий великодній стіл. Здебільшого на столі такі традиційні страви: домашня ковбаса, буженина, відварені яйця, паска, а також кисломолочний сир та масло. За словами експертів, тепер цей набір коштуватиме на 24,4% дорожче (минулого року такий кошик коштував близько 972 гривень).
Раніше ми також писали, що цієї весни фермери планують збільшити посіви ярих культур, гречки, а також цибулі, моркви. Тому дефіциту зазначених культур на внутрішньому ринку України, ймовірно, не буде. Це сприятиме доступності вітчизняного продукту для українського споживача. Про це заявили в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.