«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Після завершення терміну дії сертифікату, він ще буде відображатися в "Дії"
Цифровий COVID-сертифікат у застосунку "Дія" відображається 1,5 року з дати останньої вакцинації. Терміни його дії залишилися незмінними. Якщо з дати щеплення не минуло півтора року, а документ не відображається — надішліть повторний запит.
У Національній службі здоров'я України зазначили, що це стосується усіх видів сертифікатів - "жовтого", "зеленого", "бустерного". Інформатор нагадує, що такий документ використовують для підтвердження вакцинації від COVID-19. Це важливо для громадян, які виїхали за кордон.
COVID-сертифікат відображається 545 днів з дати останньої вакцинації. Це стосується усіх видів сертифікатів:
Якщо з дати щеплення не минуло 1,5 року, а сертифікат не відображається — надішліть повторний запит на сертифікат у "Дії". Важливо! Терміни дії COVID-сертифікатів залишилися незмінними:
Тобто після завершення терміну дії сертифікату, він ще буде відображатися в "Дії". Однак щоб він був дійсним необхідне наступне щеплення.
Як правильно згенерувати COVID-сертифікат:
Для того, щоб згенерувати сертифікат у застосунку "Дія":
Ви отримаєте сповіщення про появу сертифіката в застосунку, як тільки знайдуть дані про ваші щеплення в базі даних ЕСОЗ. COVID-сертифікат відображатиметься в розділі "Документи". Як згенерувати сертифікат на порталі "Дія":
У разі успішного генерування на вашу електронну пошту надійде сповіщення, щойно сертифікат буде готовий. Завантажити та роздрукувати його можна з кабінету громадянина, розділ "Послуги" — "Отримані документи".
Зазначимо, що на період воєнного стану українці можуть отримати безкоштовні медичні консультації. Для цього потрібно звернутися за номером 0-800-60-20-19. До роботи на "гарячій лінії" залучено 48 медичних працівників різних спеціальностей, зокрема: психологи, терапевти, кардіологи, пульмонологи, гінекологи, хірурги та педіатри. Спеціаліст може обговорити питання з пацієнтом та надати рекомендації щодо лікування.
Нагадаємо, українців просять вакцинуватися перед початком епідсезону. Крім того, у двох регіонах фіксують випадки мутації штаму "Омікрон".
Також Інформатор писав, чи потрібно робити другу бустерну дозу щеплення від COVID-19, якщо людина не є в групі ризику.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.