Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Окупанти утримують як жінок, так і чоловіків
Після боїв за Маріуполь у російському полоні опинились понад 2,5 тисячі українських бійців із заводу "Азовсталь”. Вони перебувають там з 16 травня, а їхнім визволенням займається Головне управління розвідки МО. За майже 7 місяців додому повернулися навіть не половина азовстальців.
За інформацією співзасновниці Асоціації родин захисників "Азовсталі" Галини Клемпоуз у російському полоні й досі перебуває близько 2 тис. захисників заводу “Азовсталь”, серед яких є як жінки, так і чоловіки.
"З полону під час останнього обміну повернулося 8 оборонців Маріуполя, деякі з них - оборонці Азовсталі. Ми не можемо публікувати точну кількість, бо це може вплинути на ситуацію. Але й досі в полоні перебуває близько двох тисяч оборонців Азовсталі - це жінки і чоловіки", - зазначила вона.
Представники полку "Азов", як і українська влада, коментують ситуацію дуже обережно. Ба більше, там закликають не розголошувати інформацію про обміни та військовополонених, оскільки будь-яка необережна дія чи до прикладу, будь-яка невчасно опублікована інформація може нашкодити тим, хто досі перебуває на непідконтрольній Україні території.
“Процес перемовин з росією – вкрай важкий. Ворог постійно зриває їх, в останній момент змінює свою позицію, іншим чином заважає обмінам”, – зауважили у службі.
Нагадаємо, 8 січня Україна повернула додому ще 50 захисників - це 33 офіцери та 17 рядових і сержантів. Серед них — прикордонники, бійці ЗСУ, тероборони, Нацгвардії, ССО та ВМС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber