"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Підозру отримали Ігор Гринкевич, його син Роман та ще троє керівників підконтрольних їм компаній
У справі розкрадання у ЗСУ львівському бізнесмену Ігорю Гринкевичу, а також його сину Роману та трьом спільникам повідомили про підозру. Їм світить до 12 років тюрми з конфіскацією майна. Для Ігоря це вже друга підозра у справі. Зараз їм обирають запобіжний захід, очікується, що це буде тримання під вартою.
Про це повідомило Державне бюро розслідувань. Зазначається, що підозрювані завдали держбюджету України збитків на майже мільярд гривень. Їх викрили на оборудках із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ.
Встановлено, що Гринкевич створив злочинну організацію для розкрадання бюджетних коштів. Він уклав договори з Міноборони на постачання неякісного військового одягу. Зокрема, компанії львівського бізнесмена уклали 23 договори на постачання Міністерству оборони одягу на понад 1,5 млрд грн.
"Під час слідства було встановлено, що до виконання оборонних замовлень були залучені підконтрольні бізнесмену підприємства, які раніше займались будівництвом та не мали належних виробничих, складських та інших потужностей для виготовлення та зберігання речового майна для потреб Міністерства оборони України. Згідно з проведеними експертизами, державі завдано шкоди на понад 934 мільйони гривень", - йдеться в повідомленні ДБР.
В результаті п’яти членам злочинної організації повідомили про підозру у створенні та участі у злочинній організації та у заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчиненому в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах, злочинною організацією (ч. 5 ст. 190, ч. 1,2 ст. 255 КК України). ТСН з посиланням на джерела у прокуратурі уточнює, що підозру отримав сам Ігор Гринкевич, його син Роман та ще троє керівників підконтрольних їм компаній.
Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Санкції статей передбачають до 12 років тюрми з конфіскацією майна.
До слова, в Ігоря Гринкевича це вже друга підозра. Раніше йому повідомили про підозру в хабарництві (ст. 369 Кримінального кодексу).
Напередодні нового року в Україні спалахнув черговий масштабний корупційний скандал. 29 грудня 2023 року працівники ДБР затримали львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича під час спроби дати хабар одному із керівників Головного слідчого управління ДБР.
З'ясувалося, що компанії родини Гринкевичів - найбільші постачальники Міноборони. І вони масово розкрадали державні кошти, які мали йти на потреби ЗСУ.
Окрім того, у суспільстві виникло обурення, що дорослі діти Гринкевича хвалились у соцмережах розкішним життям, яке вони живуть під час повномасштабної війни. Також скандал не оминув художницю Соню Морозюк, яка є нареченою Романа Гринкевича.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.