СК «Дніпро-1» поступився польському «Ракуву»

Лідер Української Прем’єр-ліги зустрівся з лідером чемпіонату Польщі

Артем Довбик (СК «Дніпро-1») (Фото: scdnipro1)

СК «Дніпро-1» продовжує підготовку до весняної частини сезону. У третьому матчі на тренувальних зборах українська команда зіграла з польським клубом «Ракув». СК «Дніпро-1» пропустив швидкий гол і вже не зміг наздогнати суперника.

У п’ятницю, 20 січня, СК «Дніпро-1» провів третій поєдинок на тренувальних зборах. Суперником української команди став «Ракув» (Ченстохова, Польща). «Ракув» лідирує у чемпіонаті Польщі, випереджаючи «Легію» на 9 очок.

СК Дніпро-1(1-й тайм): Кінарейкін, Хайнер, Гомес, Сарапій, Сваток, Бабенко, Когут, Піхальонок, Назаренко, Гуцуляк, Довбик.

СК Дніпро-1(2-й тайм): Валеф, Логінов, Порох, Пасіч, Клименчук, Танковський, Рубчинський, Підлепенець, Танчик, Амаш, Гуцуляк.

Ракув: Ковачевич, Петрасек, Рундич, Сварнас, Берггрен, Тудор, Лопес, Гутковскіс, Кун, Новак, Папаніколау.

Перебіг поєдинку

Розпочався поєдинок для лідера чемпіонату України невдало. Вже на другій хвилині «Ракув» відкрив рахунок. Кун ударом у дальній кут замкнув простріл з правого флангу. Після пропущеного м’яча СК «Дніпро-1» заволодів ініціативою. Команда декілька хвилин контролювала м’яч, намагаючись пробитись крізь оборону суперника. На 16-й хвилині обвідному удару Гуцуляка трохи не вистачило влучності. Через 9 хвилин удар Назаренка прийняв на себе каркас воріт польського клубу. Стійка прийшла на допомогу і голкіперу СК «Дніпро-1» після удару Новака на 31-й хвилині.
Другий тайм СК «Дніпро-1» розпочав майже повністю оновленим складом. На полі зі стартової одинадцятки футболістів залишився лише Гуцуляк. Команди ж продовжили обмін атаками. На 50-й хвилині Рубчинський пробив поруч зі стійкою, а з ударом Лопеса  впорався Валеф. На 63-й хвилині Логінов у штрафному майданчику збив Гутковскіса. Арбітр призначив одинадцятиметровий, який впевнено реалізував Лопес. Гравці української команди зброю не склали і на 72-й хвилині Танковський скоротив відставання. Але на 79-й хвилині Петрашек повернув «Ракуву» перевагу у два м’ячі.  Більше рахунок у матчі не змінювався.

• СК Дніпро-1 (Україна) — Ракув (Польща) 1:3 (Танковський, 72 - Кун, 2, Лопес, 63 (з пенальті), Петрашек, 79).

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів студентської збірної України з хокею на Універсіаді-2023. Також ми повідомляли про перемогу «Інтера» у матчі за Суперкубок Італії.