Єврокубок: «Прометей» закінчив груповий етап перемогою над «Венецією»

Український клуб виграв одинадцятий поєдинок поспіль

БК «Прометей»
БК «Прометей» в атаці (Фото: prometeybc.com)

У розіграші баскетбольного Єврокубку добіг кінця груповий етап. «Прометей» у матчі вісімнадцятого туру приймав італійський клуб «Венеція». Українська команда виграла, але втратила гравця через травму.

У середу, 29 березня, «Прометей» зіграв поєдинок 18-го туру розіграшу баскетбольного Єврокубку сезону 2022/23. Суперником української команди став баскетбольний клуб «Венеція» (Італія). У поєдинку першого кола «Прометей» здобув перемогу з рахунком 75:71.

Прометей: Клавелл, Лукашов, Климов, Санон, Сидоров, Ткаченко, Агада, Липовий, Стефенс, Кеннеді, Дікі ІІІ, Балвін, Петров.

Венеція: Спіссу, Рей, Мораскіні, де Ніколао, Грейнджер, Чапеллі, Паркс, Брамос, Чілло, Брукс, Вілліс, Тессіторі, Ванін, Вотт.

Перебіг матчу

Рахунок у зустрічі відкрили гості, на що Ткаченко відповів своїм влучним кидком. На початку четвертої хвилини «Прометей» вигравав 9:4. Українська команда провела ще декілька вдалих розіграшів і збільшила перевагу до дванадцяти очок. «Прометей» зберіг атакувальний запал  та виграв першу чверть 33:18.

Початок другої десятихвилинки пройшов у рівній боротьбі. «Венеція» трохи скоротила відставання, але «Прометей» зберігав комфортну різницю. Втім ближче до перерви приціл у гравців «Прометея» трохи збився. «Венеція» поступово зменшила різницю до п'яти очок. Закінчилась же перша половина зустрічі з рахунком 46:43 на користь «Прометея».

Після перерви «Прометей» продовжив зберігати невелику перевагу. Команді довелося догравати без Агади, який отримав травму у другій чверті. Втім втрата гравця не завадила українській команді збільшити різницю до дев'яти очок. А по завершенню тридцяти хвилин гри рахунок на табло був 74:61.

Ривок «Прометея» на початку четвертої чверті суттєво зменшив шанси «Венеції» на порятунок. За шість хвилин до кінця основного часу матчу різниця в рахунку досягла шістнадцяти очок. Гості надії все ж таки не втрачали і боролися до кінця. «Прометей» не став грати на утримання. Команда проводила швидкі атаки і здобувала очки. Врешті така тактика і принесла команді перемогу.

• Прометей (Україна) — Венеція (Італія)  93:76 (33:18; 13:25; 28:18; 19:15).

«Прометей» фінішував на першому місці у Групі А. У першому раунді плей-офф українська команда зіграє з восьмою командою групи В, німецьким «Гамбургом».

Група А
Група А

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг товариського матчу між молодіжними збірними України та Італії. Також ми повідомляли про результати матчів кваліфікації до Євро-2024.